کنسرت «کاوه یغمایی» در تهران برگزار می‌شود

کنسرت «کاوه یغمایی» در تهران برگزار می‌شود

کنسرت «کاوه یغمایی» در تهران برگزار می‌شود


کنسرت کاوه یغمایی در ایران پس از انتظارهای فراوان در تاریخ 9 و 10 شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود.

کاوه یغمایی که در جشنواره موسیقی فجر سال گذشته قرار بود روی صحنه برود ولی این کنسرت به دلایل مختلف لغو شد، سرانجام در تاریخ 9 و 10 شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهد رفت و به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

سومین و جدیدترین آلبوم کاوه یغمایی به نام «منشور» فردا (سه شنبه 12 مرداد) پس از نه سال و با تیراژ بالا در سراسر کشور منتشر خواهد شد تا دوستداران این خواننده پس از سالها جدیدترین آثار کاوه یغمایی را بشنوند.

کنسرت این خواننده در حالی به همت موسسه «رویال هنر پارس» و تهیه کنندگی «مجید عبدی» روی صحنه خواهد رفت که بنا به گفته های عبدی، احتمال تمدید آن برای دو سانس دیگر نیز با توجه به پیش بینی استقبال از آن وجود دارد.

بابک ریاحی پور، مسعود همایونی، نیما حمیدی، ساتگین یغمایی، نگین پارسا و... از جمله نوازنده های ارکستر کاوه یغمایی در این کنسرت هستند.

«رضا کریمی تبار» (مدیربرنامه های کاوه یغمایی) از اجرای قطعات آلبوم «سکوت سرد» و «مترسک» در این کنسرت خبر داد و اجرای قطعات آلبوم «منشور» نیز از دیگر بخش های این کنسرت خواهد بود.
لینک کوتاه مطلب
1 آگوست 2016 3,404 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ