کنسرت «ناگفته» ناظری ها یک بار دیگر تمدید شد

کنسرت «ناگفته» ناظری ها یک بار دیگر تمدید شد

کنسرت «ناگفته» ناظری ها یک بار دیگر تمدید شدعضو گروه برگزاری مجموعه کنسرت های «ناگفته» به خوانندگی شهرام ناظری و حافظ ناظری از تمدید این کنسرت در فضای برج میلاد تهران خبر داد.

سیدعلی نیکونیا مدیر روابط عمومی شرکت «آوای هنر» گفت: به پاس حضور علاقه‌مندان و حمایت بی‌دریغشان از شش اجرا و چهار بار تمدید کنسرت «ناگفته» استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری در مردادماه، اکنون این کنسرت برای پنجمین بار تمدید و روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریورماه در فضای باز برج میلاد تهران بار دیگر برگزار می‌شود.

وی افزود: تمدید این کنسرت به دلیل استقبال هواداران ایشان، تماس‌ها و درخواست‌های مکرر مبنی بر تمدید آن صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم با این تمدید فرصت حضور را برای دیگر علاقه‌مندانی که تاکنون نتوانسته در این کنسرت شرکت کنند فراهم کنیم. این در حالی است که تاکنون رقمی بالغ بر ۲۴ هزار نفر از این کنسرت ها طی هفته های گذشته دیدن کردند.

او ادامه داد: براى برگزار شدن باشکوه‌تر، احترام به انتخاب مخاطب و نوآورى، اجراهاى پیش رو تفاوت‌هایی در اجراى دكور، نور و صدا خواهد داشت تا تجربه متفاوتى را نسبت به کنسرت‌های گذشته براى مخاطب رقم بزند. علاقه‌مندان به خرید بلیت این کنسرت می‌توانند روز سه‌شنبه ۲۶ مردادماه ساعت ۳:۳۳:۳۳ ظهر به سامانه ۸۴۲۰۰ به آدرس www.84200.ir مراجعه و نسبت به انتخاب صندلی‌های دلخواه خود و خرید بلیت آن اقدام کنند.

نیکونیا در ادامه صحبت‌های خود به برگزاری کنسرت همای پرواز اشاره کرد و گفت: پرواز همای از فردا به مدت پنج شب در تهران به روی صحنه می‌رود که سه شب آن در فضای باز کاخ سعدآباد و دو شب این اجراها در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی است. همای سه‌شنبه 26 و شنبه 30 مرداد ساعت 21 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی و 27، 28 و 29 مرداد ساعت 21 در فضای باز کاخ سعدآباد به روی صحنه می‌رود.

این مدیر روابط عمومی در پایان نیز گفت: آلبوم احسان خواجه امیری با نام "سی سالگی" نیز به‌زودی توسط این شرکت روانه بازار موسیقی خواهد شد.
لینک کوتاه مطلب
16 آگوست 2016 2,097 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ