چرا کنسرت محسن یگانه در کاشان لغو شد؟!

چرا کنسرت محسن یگانه در کاشان لغو شد؟!

چرا کنسرت محسن یگانه در کاشان لغو شد؟!

محسن یگانه در ادامه تور کنسرت های خود، قرار بود اول شهریور در کاشان روی صحنه برود، اما درحالی که بلیت فروشی آن انجام شده بود، خبر لغو کنسرت اعلام شد.

آرش حسینی -مدیر رسانه‌ای محسن یگانه پس از لغو کنسرت کاشان و درخصوص این اتفاق عنوان کرد:
متاسفانه به عمد یا غیر عمد ماجرا اینطور جلوه داده شده که بحث سر پول محسن یگانه بوده و چون پولی به حساب ایشان ریخته نشده کنسرت کنسل شده!
ابتدا باید عرض کنم که محسن یگانه برای کنسرتهایش مدیر برنامه دارد و طرف حساب تهیه کننده کاشان اصلا محسن یگانه نبوده که مشاجره‌ای بین این دو اتفاق افتاده باشد.
این تهیه‌کننده یک بار در اسفندماه بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به بلیت فروشی کنسرت کاشان کرده و از مردم پول گرفته بود، که از اداره ارشاد با ما تماس گرفتند و ماجرا را توضیح دادند و طبعا کنسرت به واسطه تخلف این فرد لغو شد، پولی که باید از سوی ایشان به مردم عودت داده می‌شد هفته ها برگردانده نشد تا نهایتا محسن یگانه به مدیر برنامه‌های خود اعلام کرد که از حساب شخصی‌اش به حساب مردمی که هنوز هزینه‌هایشان را دریافت نکرده بودند، پولی که طلب دارند را واریز کند، شاهد هم عده زیادی از عزیزای کاشانی هستند که با پیج مدیر آوای فروهر کانکت شدند و شماره حساب دادند و پولشان را دریافت کردند.
به همین دلایل ما به هیچ عنوان قصد همکاری مجدد با این فرد جهت برگزاری کنسرت در کاشان رو نداشتیم، منتها اداره ارشاد شهر اصفهان پادرمیانی کرد، ضمانت کردند که این بار اتفاقی نخواهد افتاد، منتها این بار هم متاسفانه ایشان حداقل ۴ بند از قرارداد را زیر پا گذاشتند و تخلفاتشان آشکار هست. به عنوان مثال تمام سخت افزارهای مربوط به برگزاری یک کنسرت باید تا ۴٨ ساعت قبل اجرا با دریافت هزینه‌های مربوطه آماده حرکت به سمت شهر مقصد باشند. ٣ شرکت جدا که هیچکدام تا صبح برگزاری کنسرت هیچ دریافتی‌ای از سوی تهیه کننده نداشتند! یعنی یک کنسرت بدون نور، بدون صدا و ال ای دی! آیا شدنی است؟! گرچه هر دوباری که کنسرت کاشان به واسطه تخلفات این فرد لغو شد ناسزاها و قضاوتهای غیرمنصفانه به سمت محسن یگانه آمد، اما بدون هیچ شک و تعارفات تصنعی مردم خوش قلب کاشان برای ایشان عزیز و محترمند، گاهی بی اطلاعی از جزئیات یک ماجرا یا نشر اخبار نادرست جهتِ فکری اشتباه به مردم می‌دهد که این قابل درک است.

منبع: رسانه نوا
لینک کوتاه مطلب
3 سپتامبر 2017 5,790 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ