کریم باقری: نه تتلو جنایتکار است نه مسلمان گناه‌کار!

کریم باقری: نه تتلو جنایتکار است نه مسلمان گناه‌کار!

کریم باقری: نه تتلو جنایتکار است نه مسلمان گناه‌کار!«محسن مسلمان» هافبک تیم پرسپولیس در پی دیدار با «امیرحسین مقصودلو» به کمیته اخلاق احضار شد.

پس از اینکه محسن مسلمان در تمرینات تیمش شرکت نکرد و به جای آن به دیدار امیر تتلو در یک مسابقه فوتسال رفت، انتظار می‌رفت تا باشگاه پرسپولیس حداقل به خاطر غیبت در تمرینات با این بازیکن برخورد کند اما حمایت سرپرست پرسپولیس از بازیکن این تیم نشان داد که باشگاه مشکلی با این موضوع ندارد تا کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با احضار هافبک حاشیه ساز قرمزهای تهران وارد عمل شود و به این موضوع رسیدگی کند.

اما در ادامه نیز کریم باقری که پیش از این، بعد از مسائل مربوط به رابطه این خواننده با پیام صادقیان هم خیلی زود عصبانی شد و به پیام تذکر داد، این بار مسلمان را مقصر نمی‌داند. او در جدیدترین مصاحبه خود گفته که نه این خواننده جنایتکار است و نه مسلمان گناهکار.

حال باید منتظر ماند تا تازه‌ترین حاشیه ایجاد شده برای محسن مسلمان و امیر تتلو با ورود کمیته اخلاق به چه سرانجامی خواهد رسید.
اخبار جدید موسیقی ایران و همچنین بیوگرافی خوانندگان و دانلود جدیدترین آهنگ ها و آلبوم های ایرانی با کیفیت بالا و لینک مستقیم همراه با متن آهنگ ها از رسانه پرشین سانگ در دسترس علاقمندان قرار میگیرد
لینک کوتاه مطلب
23 آگوست 2016 5,145 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ