کاوه آفاق تیتراژ مسابقه «ضدگلوله» را خواند

کاوه آفاق تیتراژ مسابقه «ضدگلوله» را خواند

کاوه آفاق تیتراژ مسابقه «ضدگلوله» را خواند

خواننده قطعه معروف «شال» پس از حضور پرسر و صدا بعنوان خواننده در تیتراژ فیلم «رخ دیوانه»، برای اولین بار خواننده تیتراژ یک برنامه تلویزیونی شد.

کاوه آفاق برای نخستین بار با یک قطعه راک تیتراژ مسابقه «ضد گلوله» به کارگردانی مهدی ماهانی را خوند و این اثر در شب‌های گذشته از شبکه مستند در قالب تیتراژ این مسابقه پخش شد تا آفاق برای اولین خواندن تیتراژ یک برنامه تلویزیونی را تجربه کند. ترانه و ملودی این اثر را خود کاوه آفاق سروده و ساخته و اشکان دباغ نیز با همراهی خود کاوه آفاق این قطعه را تنظیم کرده است. مستند مسابقه «ضدگلوله» پس از ماه‌ها تهیه و تولید در شهرک سینمایی دفاع مقدس، از چهارم شهریور روی آنتن شبکه نسیم رفت.

این مسابقه تلویزیونی از آخرین تولیدات خانه مستند در حوزه تولید برنامه های واقع نما است که در تیر و مرداد ماه 1396 در شهرک سینمایی دفاع مقدس فیلمبرداری شده است. این مستند مسابقه که با الگوگیری از مستند مسابقه جذاب و پر مخاطب «فرمانده» طراحی شده است، به رقابت بین افراد دو گروه مختلف اختصاص دارد که می بایست از مراحل مختلف مسابقه با همکاری یکدیگر عبور کنند و وظایف محوله را به خوبی به انجام برسانند. از ویژگی های بارز «ضد گلوله» استفاده از سامانه‌های لیزری به عنوان سلاح شرکت کنندگان است که برای اولین بار در ایران و در یک برنامه تلویزیونی مورد استفاده قرار می گیرند.

مسابقه «ضدگلوله» به کارگردانی مهدی ماهانی و تهیه کنندگی حسن افشار از 4 شهریور ماه، روزهای زوج در ساعت 22 روی آنتن شبکه تلویزیونی مستند رفته است. کاوه آفاق خواننده تیتراژ این مسابقه و آهنگساز متن این اثر است.

گفتنی ست کاوه آفاق در تاریخ 25 شهریور ماه جدیدترین کنسرت خود را در دو سانس در محوطه باز برج میلاد روی صحنه خواهد برد. این خواننده قصد دارد در این کنسرت برخی آثار جدید خود را که برای آلبوم جدیدش تدارک دیده است برای نخستین بار اجرا کند.

همچنین جدیدترین آلبوم این خواننده به نام «شال» در آخرین مراحل تولید و انتشار است که به زودی اخبار آن در اختیار رسانه ها قرار خواه گرفت.

محمدحسین توتونچیان تهیه کننده کنسرت کاوه آفاق در تهران است و بلیت فروشی این کنسرت در سایت «ایران کنسرت» آغاز شده است.

منبع: موسیقی ما
لینک کوتاه مطلب
31 آگوست 2017 1,717 0
نظرات