کاوه آفاق در برج میلاد روی صحنه رفت

کاوه آفاق در برج میلاد روی صحنه رفت

کاوه آفاق در برج میلاد روی صحنه رفت

شامگاه بیست و پنجم شهریورماه کاوه آفاق سومین کنسرت رسمی خود را در فضای باز برج میلاد برگزار کرد.

پیش‌ از این، آفاق مرداد سال گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد و اردیبهشت 96 در نمایشگاه بین‌المللی تهران به روی صحنه رفته بود.

پس از 40 دقیقه تأخیر و نمایش تمرین گروه و شمارش معکوس کاوه آفاق با قطعه "فلوکستین" کنسرت را آغاز کرد و بعدازآن قطعات "حس" و "بیگانه" از آلبوم با قرص‌ها می‌رقصد اجرا شد.

آهنگ خواب بازی، بدرود، اتاق آبی، عبور نو انتخاب‌های بعدی این اجرا بودند و بعد از اجرای "کلنجار" نوبت به "شال" رسید که این قطعه با همراهی مردم اجرا شد.

"ماسک" و "عطر تو" از نخستین آلبوم رسمی این خواننده قطعات بعدی اجرایی این کنسرت بودند و بعدازآن تک آهنگ‌های "پرانتز" ، "همهمه" و "حق" اجرا شد.

قطعه‌های "شال" و "پرانتز" با نوازندگی گیتار کاوه آفاق دوباره به اجرا درآمد و کنسرت به پایان رسید.

*حواشی:

*لازم به ذکر به دلیل صدای نامطلوب و دور بودن صندلی از استیج و دید کم تعدادی از مردم در اواسط کنسرت، فضای باز را ترک کردند که رفت‌وآمدها باعث شد بی‌نظمی در برنامه ایجاد شود.

*به دلیل کمبود زمان و درخواست بالای مردم قطعه "دل" اجرا نشد و کاوه آفاق از مردم درخواست کرد که این آهنگ را در ماشین‌هایشان گوش دهند.

*کاوه آفاق هنگام معرفی سوگل طهماسبی گفت که این بازیگر در سریال شهرزاد که این روزها خوش درخشیده نقش‌آفرینی کرده که با تذکر این بانوی بازیگر این هنرمند در سریال کیمیا به ایفای نقش پرداخته است.

*حامد کمیلی و سارا بهرمی و سوگل طهماسبی از بازیگران کشورمان از میهمان‌های سانس دوم این کنسرت بودند.

اعضای ارکستر را پیام زمانی (درامز) ، آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک) ، شهاب آفاقی (گیتار آکوستیک) ، مهرداد حامدی (گیتاربیس) ، آرمان تبریزیان (بک وکال) ، یزدان آهی (تار) ، سارا سقایی (فلوت) به رهبری آرمان مهربان و نوازندگی کیبورد تشکیل می‌دادند.

منبع: ریتم نو
لینک کوتاه مطلب
17 سپتامبر 2017 1,829 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ