کارگاه آواز محمد معتمدی برگزار شد

کارگاه آواز محمد معتمدی برگزار شد

کارگاه آواز محمد معتمدی برگزار شد
مدیر نگارخانه سروناز در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان این مطب، گفت: سومین کارگاه برگزار شده در این نگارخانه به محمد معتمدی، آوازخوان و هنرمند برجسته کشور در موسیقی سنتی و ایرانی اختصاص داشت که در روزهای پنجشنبه و جمعه دوم و سوم دی ماه با حضور مشتاقان این موسیقی برگزار شد.
هستی خالدی با بیان اینکه در این کارگاه علاقه مندانی از شهرهای بوشهر، خوانسار، مشهد، عسلویه، لار، لامرد، جهرم، داراب و شیراز حضور یافتند و پای صحبت ها و نکات آموزنده این استاد موسیقی نشستند مباحث مطرح شده در این کارگاه دوروزه را برشمرد و گفت: معتمدی در این کارگاه تمامی مواردی که یک خواننده حرفه ای و پویا باید بداند را مطرح کرد و پیرامون شیوه «آموزگار خود بودن» سخن به میان آورد.
وی دیگر موضوع های مطرح شده در کارگاه آموزش آواز ایرانی را که محمد معتمدی هدایت و راهبری می کرد در خصوص نوانس صدا عنوان کرد و افزود: این خواننده چیره دست همچنین پیرامون نحوه صحیح صداسازی و زیبایی شناسی آواز ایرانی مباحثی را آموزش داد.
خالدی از حضور ۱۰۰ هنرجو در کارگاه یادشده خبر داد و گفت: معتمدی در این دو روز هر نوبت به مدت ۵ ساعت به آموزش مشتاقان هنر آواز ایرانی پرداخت.
برگزاری ۴روز کارگاه «لذت بردن از هنر»
مدیر نگارخانه سروناز شیراز در ادامه با بیان اینکه پیشتر نیز این مجموعه برگزارکننده کارگاه های تخصصی «برند شخصی» و «اقتصاد هنر» بود، از برگزاری کارگاه ۴ روزه «لذت بردن از هنر» با حضور امین غازیانی در نگارخانه سروناز خبر داد.
خالدی، ادامه داد: در کارگاه یادشده که مناسب هنرمندان و دانشجویان رشته های هنری است، علاقه مندان هنر اعم از فعالان این حوزه و بازاریابان این بخش با ...
لینک کوتاه مطلب
24 دسامبر 2016 1,633 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ