چهارمین تمدید «حاجیلیتو» با یاد ناصر عبداللهی

چهارمین تمدید «حاجیلیتو» با یاد ناصر عبداللهی

چهارمین تمدید «حاجیلیتو» با یاد ناصر عبداللهی


شامگاه یکشنبه و در آخرین شب مرداد ماه، امید حاجیلی در ادامه تمدید کنسرت‌های موفق خود، بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان هوادارانش بود.

حاجیلی که به تازگی آلبوم «حاجیلیتو» را منتشر کرده، در این کنسرت به اجرای قطعات تازه‌ی این آلبوم پرداخت. «حالا حالا»، «رفتم از دست»، «بمب عشق»، «وقت گل نی»، «تردست»، «ربابه»، «واى واى»، «باريكلا»، «ترک ديار» و «اى داد» از قطعاتی بودند که در این شب اجرا شدند.

«نقش جمال» قطعه‌ای که مشترکا با صدای ناصر عبدالهی در آلبوم حاجیلیتو بود، برای نخستین بار این کنسرت اجرا شد که یاد این هنرمند امید حاجیلی را تحت تاثیر قرار داد.

سرپرست ارکستر امید حاجیلی که در میان خواننده‌ها بیشتر تعداد نوازنده را دارد، انوشیروان تربتی است و دیگر اعضای ارکستر را حسين شريفى، رامین زواری، مسعود پهلوان، مجيد برومند، ارشام غفورى، آرش صميمى، محمد مرتضوى، مهدى گل‌كرمى، احسان عبدى‌پور، امير عبدى پور،سامان علوى، رضا اسدالهى، عرشيا والى، حسن فراهانى، محسن خاش و اكبر شهريارى شامل می‌شوند. همچنین در گروه کر نیز سميرا ملک، مريم كى‌احمد، آناهيتا اعتمادى، صابر شفيعى، محمد ماه‌رويان و مجيد كمالى حضور دارند.

این کنسرت به همت موسسه رویال هنر پارس به تهیه‌کنندگی مجید عبدی و پویا زارع فرد برگزار شد.

گفتنی است در ادامه استقبال از کنسرت‌های امید حاجیلی، این اجرا برای پنجمین بار و در 31 شهریور نیز تمدید شده است.
لینک کوتاه مطلب
22 آگوست 2016 2,801 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ