چارتار با آلبوم «جاده می‌رقصد» خداحافظی کرد

چارتار با آلبوم «جاده می‌رقصد» خداحافظی کرد

چارتار با آلبوم «جاده می‌رقصد» خداحافظی کرد

گروه موسیقی «چارتار» روزهای پنجشنبه و جمعه 2 و 3 شهریور (چهار سانس) در سالن همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه رفت و علاوه بر قطعاتی از دو آلبوم «باران تویی» و «جاده می‌رقصد»، چند قطعه از آلبوم جدیدش را اجرا کرد.

گروه چارتار پیش از این در کنسرت اردیبهشت ماه خود (که پس از مدت‌ها روی صحنه رفته بود) خبر از انتشار سومین آلبوم گروه داده و با اجرا قطعه «برف» از این آلبوم، هوادارانش را با فضای کلی آلبوم آشنا کرده بود.

حالا آنها که قرار است بعد از محرم و صفر، آلبوم تازه خود را منتشر کنند، در این کنسرت از چند قطعه جدیدشان رونمایی و با اجرای آنها، به نوعی با آلبوم «جاده می‌رقصد» خداحافظی کردند.

اشکان آبرون (کیبورد)، کیان ایرجی (گیتار الکتریک)، دارا دارایی (گیتارباس)، آرش پژندمقدم (درامز)، میلاد عالمی (ویولن)، مهرداد عالمی (ویولن‌سل) و آرین قیطاسی (فولوت) نوازندگان ارکستر «چارتار» در این کنسرت بودند که به علت استقبال مخاطبان، برای روزهای جمعه و شنبه 10 و 11 شهریور (هر روز دو سانس) نیز در این سالن تکرار خواهد شد.

علاوه بر این، اعضای «چارتار» قرار است روزهای یکشنبه و دوشنبه 12 و 13 شهریور در سالن خاتم‌الانبیا رشت و همچنین 8 شهریور در سالن رودکی اصفهان روی صحنه بروند که بلیت‌های کنسرت اصفهان آنها پایان یافته است. ترانه علیدوستی و بهاره کیان‌افشار از مهمانان ویژه کنسرت 3 شهریور «چارتار» بودند.

منبع: موسیقی ما
لینک کوتاه مطلب
27 آگوست 2017 2,086 0
نظرات