پازل باند هم برج میلادی شد

پازل باند هم برج میلادی شد

پازل باند هم برج میلادی شد

گروه پاپ پرطرفدار این روزها پس از اجرای موفق در تاریخ ۶ مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، با تمدید دوباره کنسرتش این بار در محوطه باز برج میلاد روی صحنه خواهد رفت.

گروه موسیقی «پازل» که اجرای خود را در تاریخ ۶ مرداد در تهران روی صحنه برده بود، بار دیگر تصمیم به تمدید این کنسرت گرفته است و این بار در تاریخ ۲۳ شهریور در محوطه باز برج میلاد به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

برگزارکنندگان این کنسرت از برنامه‌ریزی برای اتفاقات نمایشی در این اجرا خبر داده‌اند تا همچون کنسرت قبلی این گروه که با جلوه‌های خاص بصری برگزار شد، این بار هم منتظر اتفاقاتی جالب در این اجرا باشیم.

«حمید هیراد» خواننده ای بود که در اجرای قبلی «پازل باند» به عنوان خواننده مهمان روی صحنه آمد و با استقبال دوستداران موسیقی رو به رو شد و مشخص نیست در اجرای برج میلاد هم این همخوانی و اجرای دو صدائه اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

این کنسرت به همت موسسه «آوازی نو» و به تهیه کنندگی «حسن اردستانی» برگزار خواهد شد و «محمد ناصری» نیز مدیر اجرایی «پازل بند» است.

علی رهبری و آرین بهاری اعضای «پازل بند» را تشکیل می‌دهند و آلبوم «قایق کاغذی» از این گروه سال گذشته روانه بازار موسیقی کشور شده است.

منبع: موسیقی ما
لینک کوتاه مطلب
27 آگوست 2017 2,823 0
نظرات