پازل باند برای نخستین بار در فضای باز برج میلاد به روی صحنه رفت

پازل باند برای نخستین بار در فضای باز برج میلاد به روی صحنه رفت

پازل باند برای نخستین بار در فضای باز برج میلاد به روی صحنه رفت

کنسرت پازل باند در تاریخ‌های 23 و 24 شهریورماه طی دو سانس در محوطه فضای باز برج میلاد تهران برگزار شد و این گروه برای نخستین بار اجرا در فضای باز برج میلاد را تجربه کرد.

پازل باند که در تاریخ 6 مردادماه و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفته بود، پس از استقبال هواداران این کنسرت برای دو شب دیگر تمدید شد و این گروه در تاریخ‌های 23 و 24 شهریورماه این بار در فضای باز برج میلاد تهران به روی صحنه رفتند تا آخرین اجرای تابستانه خود را برای نخستین بار در فضای باز برج میلاد برگزار کنند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی و هنری «آوازی نو» به مدیریت و تهیه‌کنندگی «حسن اردستانی» برگزار شد.

در ابتدا و پس از پرشدن صندلی‌ها، کلیپی از قطعات حمید هیراد، پازل باند و ماکان باند برای هواداران پخش شد که با تشویق هواداران همراه شد.در ادامه بلندگوهای سالن با اعلام خوش آمدگویی حاضران در سالن به «سفینه پازل بند» و سفر به سرزمین شادی‌ها که با پخش تصاویری از سفینه همراه بود، از حاضرین در سالن خواستند که کمربندهایشان را ببندند.

سپس آرین بهاری با تشویق‌های هواداران به روی استیج آمد و در سکویی که در وسط استیج قرار داده‌شده بود ایستاد و ریمیکسی از قطعات کار دادی دستم و دنیامیا را اجرا کرد.

سپس اعضای ارکستر با تشویق هواداران به روی استیج آمدند و پس از قرار گرفتن پشت سازهایشان، قطعه «به سرم زده» را نواختند و علی رهبری در میان تشویق‌های بی‌امان هواداران به روی استیج آمد و این قطعه را اجرا کرد.

پس از اجرای این قطعه، رهبری ضمن خوشامدگویی به هواداران گفت: «خیلی خوشحال هستم که برای اولین بار در فضای باز برج میلاد پازل باند شما را از نزدیک می‌بیند امیدوارم که شب به‌ یاد ماندنی را کنار هم رقم بزنیم.»

در ادامه قطعات نگم برات، معشوق و دلارام اجرا شد اما نکته جالب‌توجه در این قطعه، پخش صدای پلی بک حمید هیراد در قسمت‌هایی که وی در این قطعه پازل بند را همراهی می‌کرد، بود و تصاویری از این خواننده جوان برای هواداران پخش شد.سپس بلافاصله قطعه «گریه چیه» اجرا شد و رهبری این قطعه را به تمام دختران ایرانی تقدیم کرد.

رهبری در ادامه قطعات جاده، اصلاً دلم خواست، چشم چشم، یکی تو قلبمه و بی‌تاب را اجرا کرد.پس از اجرای قطعه بی‌تاب، رهبری ضمن معرفی آرین بهاری به‌عنوان دیگر عضو این گروه، گفت: «اگر آرین بهاری نبود، بدون شک پازل باند وجود نداشت.فکر می‌کنم از زمان و وقتی‌که در زندگی‌اش دارد، حداقل 80 تا 90 درصد آن باهم مشغول کار بودیم و بسیار خوب ارکستر را تنظیم کرده است.»

در ادامه کنسرت قطعات به شرطیکه، آخرش رسید و کار دادی دستم اجرا شد که در هنگام اجرای قطعه کار دادی دستم، رهبری به نواختن گیتار پرداخت که به‌شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

سعید جامع (درامز)، نوید رهنما (پرکاشن)، حمید یزدان فر (گیتار باس)، میلاد دهقان (پیانو و سینتی سایزر)، نیما عباسی (گیتار) و سهراب ستاری (ویولن و گیتار) اعضای ارکستر پازل بند را تشکیل دادند.

حسن اردستانی (مدیریت موسسه آوازی نو و تهیه‌کننده کنسرت)، محمدناصری (مدیر اجرایی پازل بند) و سرکار خانم شجاعی (مدیر برنامه پازل بند) ازجمله مهمانان سانس اول از شب دوم این کنسرت بودند.

در هنگام اجرای قطعه بی‌تاب، آرین بهاری لحظاتی به پایین سکو آمد و به نواختن پرکاشن پرداخت که به‌شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

در هنگام اجرای قطعات دلارام، یکی تو قلبمه و آخرش رسید رهبری از هواداران درخواست کرد تا با روشن کردن نور تلفن‌های همراه خود فضا را ستاره بارون کنند.

اجرای مجدد قطعات دلارام، بی‌تاب و معشوق حسن ختام آخرین اجرای تابستانه پازل باند بود.

منبع: ریتم نو
لینک کوتاه مطلب
17 سپتامبر 2017 6,491 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ