هنوزم سر پام با صدای غلامرضا صنعتگر منتشر شد

هنوزم سر پام با صدای غلامرضا صنعتگر منتشر شد

هنوزم سر پام با صدای غلامرضا صنعتگر منتشر شدآلبوم موسیقی «هنوز سر پام» به خوانندگی «غلامرضا صنعتگر» در بازار موسیقی کشور منتشر شد.

این آلبوم شامل 11 قطعه است که بعضی از آهنگ های این آلبوم با گویش زیبای هرمزگانی خوانده شده و حال و هوای جنوبی دارد. «غلامرضا صنعتگر» پیش از آلبوم «هنوز سر پام» آلبوم «شیک و پیک» را منتشر کرده بود و در آن آلبوم نیز آهنگی با گویش جنوبی از «ابراهیم منصفی» اجرا کرده بود. «غلامرضا صنعتگر» در نوازندگی گیتار، پیانو و سازهای کوبه ای تخصص دارد و بسیاری از آهنگ هایی که می خواند را آهنگسازی می‌کند.

همچنین محسن حسینی، ابراهیم منصفی و محمد آرام باش در کنار صنعتگر، آهنگسازی قطعات آلبوم را برعهده داشته‌اند و بابک مافی، غلامرضا صنعتگر، رهام قوجاوند، فربد یزدانفر و عمران طاهری آن را تنظیم کرده‌اند.

شبنم عراقی نژاد، ابراهیم منصفی، عباس محمدی، مریم فتاحی، حامد صمغ آبادی، هادی صادقی، مجید ذاکری و محمد آرام باش نیز به عنوان ترانه‌سرا در آلبوم حاضرند.

شایان ذکر است مرکز موسیقی حوزه هنری انتشار آلبوم را برعهده داشته است.


دانلود جدیدترین آهنگها و آلبوم های ایرانی به همراه متن آهنگ ها و با بهترین کیفیت و لینک مستقیم از طریق رسانه پرشین سانگ برای علاقمندان به موسیقی ایرانی فراهم گردیده است.
لینک کوتاه مطلب
28 آگوست 2016 2,527 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ