نخستین حضور سینا شعبانخانی در جشنواره موسیقی فجر

نخستین حضور سینا شعبانخانی در جشنواره موسیقی فجر

نخستین حضور سینا شعبانخانی در جشنواره موسیقی فجرسینا شعبانخانی در پنجمین شب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر برای نخستین بار سالن همایش ایرانیان به روی صحنه رفت.

در ابتدا تماشاگران به یاد قربانیان حادثه سانچی ایستاده یک دقیقه سکوت کردند و سینا شعبانخانی با قطعه چشمای مست به روی استیج آمد. این خواننده پس از سلام و احوالپرسی قطعات خوب یا بد، یار جونی و آخر کار خودتو کردی را اجرا کرد. قطعات عمدا، تیتراژ برنامه ماه عسل، تب چشمات، من بی تو، اگه نباشی، نزدیکای پاییز، چشماتو ببند، تب چشمات و قطعه خاطر انگیز جادوی خاص در ادامه شنیدنی شدند.
سینا شعبانخانی قطعه قدیمی و پرخاطره دیگه دیره که آهنگسازی آن توسط تورج شعبانخانی عمویش انجام شده است را با پیانو نواخت. به درخواست مردم عمدا و جادوی خاص دوباره نواخته شدند و کنسرت به پایان رسید.

در اواسط کنسرت شعبانخانی آهنگ سنتی را اجرا کرد که با استقبال شدید مردم همراه بود.

شهاب بخارایی، آلن بارسخیان و امیرحسین توسلی میهمان‌های این کنسرت بودند.
اعضای ارکستر را عظیم روحانی (گیتار آکوستیک)، سعید عباسی (کیبورد)، استیو آوانسیان (گیتار الکتریک)، سعید جامع (درامز) مصطفی شعبانی (ساکسیفون و کلارینت)، کیوان فرشید نیا (گیتار بیس)، آرش ناصر المعمار (ویولن)، نیما نیازی (گیتار الکتریک) و علیرضا میرآقا (پرکاشن و ترومپت) تشکیل می‌دادند.
گفتنی است، سی و سومین جشنواره موسیقی فجر تا 30 دی‌ماه سال جاری در شش سالن در تهران به مدیریت حمیدرضا نوربخش برگزار می‌شود.

منبع: ریتم نو
لینک کوتاه مطلب
15 ژانویه 2018 2,557 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ