نخستین اجرای زنده موسیقی در تخت‌جمشید پس از سالها

نخستین اجرای زنده موسیقی در تخت‌جمشید پس از سالها

نخستین اجرای زنده موسیقی در تخت‌جمشید پس از سالها
حجت اشرف‌زاده خواننده موسیقی ایرانی شامگاه چهارشنبه ششم مرداد ماه با حضور در برنامه شب فیروزه‌ای شبکه پنج سیما به صورت زنده و مستقیم در بنای تخت جشمید قطعاتی را اجرا کرد. پس از سال‌های طولانی، این نخستین اجرای زنده موسیقی در پارسه به شمار می‌آید.

حجت اشرف زاده در این باره گفت: «این برنامه از جمله برنامه‌های ترکیبی از سیمای استان فارس است که توسط شبکه پنج سیما به مخاطبان ارائه می‌شود که بنده دیشب این افتخار را داشتم بعد از سالها به عنوان یک خواننده در تخت جمشید اجرای زنده‌ای داشته باشم.»

وی افزود: «با توجه به اینکه کمتر خواننده‌ای موفق به اجرای زنده در این بنا شده است، این اتفاق برایم افتخار بزرگی بود.»

خواننده «ماه و ماهی» تاکید کرد: «این حضور به قدری برایم جذابیت داشت که وقتی قطعات مورد نظر را اجرا می‌کردم حال و هوای عجیبی داشتم که توصیف آن سخت است.»

این خواننده در پایان بیان کرد: «قطعات «ماه و ماهی»، «فقط عشق» و «عقیق» آثاری بودند که بنده در این اجرای زنده آنها را به مخاطبان عزیز ارائه کردم و امیدوارم این حضور که با حمایت رسانه ملی انجام گرفت بتواند استمرار داشته باشد.»

شب فیروزه ای عنوان برنامه ای ترکیبی و زنده از سیمای فارس است که از آنتن شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این برنامه دارای بخش‌های مختلف دعوت از مهمانان ملی و بومی، گزارش از مکان‌های دیدنی و گردشگری شیراز از جمله حافظیه، سعدیه و باغ ارم است.
لینک کوتاه مطلب
4 آگوست 2016 3,362 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ