نخستین آلبوم رسمی «پازل باند» منتشر شد

دانلود آلبوم جدید پازل باند به نام قایق کاغذی

نخستین آلبوم رسمی «پازل باند» منتشر شد


نخستین آلبوم رسمی «پازل بند» با نام «قایق کاغذی» منتشر شد که همزمان با پخش، این اثر به صورت مجازی و از طریق سایت «بیپ تونز» نیز در دسترس مخاطبین قرار گرفته است.

«قایق کاغذی» آلبومی در سبک پاپ است که ۱۲ قطعه به نام های «کم کم»، «اصلا دلم خواست»، «گریه چیه»، «قایق کاغذی»، «قرار نیست»، «جاده»، «دست عاشق»، «چرا رفتی»، «خستم»، «چی سرت آمد»، «وابسته» و «حقم اینه» دارد و «علی رهبری» در نقش خواننده و آهنگساز و «آرین بهاری» در نقش تنظیم کننده و میکس و مسترینگ در این گروه حضور دارند، همچنین «محمد زرنوش»، «فرشید ادهمی»، «کیان دارات»، «احسان نی زن» و «احسان عبدی پور» در این آلبوم به نوازندگی پرداخته اند و قطعه «قایق کاغذی» به آهنگسازی «بابک بابایی» بوده است.

ناگفته نماند برخی از آثاری که تا به حال از خواننده هایی چون «علی لهراسبی»، «علی اصحابی» و «میثم ابراهیمی» شنیده‌ایم توسط اعضای پازل بند ساخته و تنظیم شده اند که از میان آنها قطعه «دل من دل تو» اثر «مرتضی پاشایی» و «باید میومدی» اثر «رضا صادقی» از محبوبیت خاصی بین مخاطبین برخوردار است.

شایان ذکر است که تمام درآمد حاصل از فروش دیجیتال این آلبوم از طریق سایت «بیپ تونز beeptunes.com» برای کمک به نیازمندان به مدرسه «معلولین ذهنی ایمان» اهدا خواهد شد.
لینک کوتاه مطلب
10 آگوست 2016 3,340 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ