نخستین آلبوم امیرحسین تفرشی‌ پور منتشر می‌شود

نخستین آلبوم امیرحسین تفرشی‌ پور منتشر می‌شود

نخستین آلبوم امیرحسین تفرشی‌ پور منتشر می‌شود
نخستین آلبوم امیرحسین تفرشی‌پور با نام «این‌همانی» که بر اساس مقامات تنبور آهنگسازی و اجرا شده، دوم دی‌ماه سال جاری منتشر می‌شود.

آلبوم «این‌همانی» به خوانندگی، نوازندگی تنبور، آهنگسازی و تنظیم امیرحسین تفرشی‌پور و با همکاری سامر حبیبی (کمانچه آلتو)، علی رحیمی (بندیر، دف،کوزه، دهل، درامز، افکت‌های آکوستیک)، بهاره حق‌پناه (هارپ)، یاسر نوازنده (شمشمال، نرمه‌نای، کلارینت) و محمدنجیب حسنی (تک نواز شمشال) به سه زبان کردی کلهری، هورامی و سورانی تولید شده است.

پخش این آلبوم را شرکت پخش جوان برعهده دارد و از دیگر عوامل این آلبوم نیز می‌توان به حسن خدایی‌نیا و پیام سوری (صدابردار)، پیام سوری (میکس و مستر)، انوشیروان صدیق (طراح گرافیک) و امیر بهاری (مدیر هنری این پروژه) اشاره کرد.

«این‌همانی» اولین آلبوم امیرحسین تفرشی‌پور است که براساس پژوهش‌های شخصی او در زمینه موسیقی کوردی و هورامی است. او که چند سالی از روی علاقه به موسیقی هورامی در این منطقه کار کرده است، در این آلبوم تلاش کرده تا در عین وفادراری به موسیقی محلی این منطقه با استفاده از ترکیب نامتعارف سازها به ادبیات خاصی در بستر این موسیقی دست پیدا کند.

«این‌همانی» روز پنجشنبه ساعت 17:30 در فروشگاه انتشارات هنوز با حضور عوامل تولید آلبوم رونمایی می‌شود.
لینک کوتاه مطلب
21 دسامبر 2016 1,014 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ