میلاد درخشانی قطعه «تریو تار، بم‌کمان و هارمونیکا» را منتشر کرد

میلاد درخشانی قطعه «تریو تار، بم‌کمان و هارمونیکا» را منتشر کرد

میلاد درخشانی قطعه «تریو تار، بم‌کمان و هارمونیکا» را منتشر کردمیلاد درخشانی که به تازگی یک قطعه باکلام از او در فضای مجازی منتشر شده، قطعه اینسترومنتالی با نام «تریو تار، بم‌کمان و هارمونیکا» که با همکاری مصباح قمصری و بابک صفرنژاد تولید شده را برای انتشار در اختیار سایت های موسیقی قرار داد.

میلا درخشانی درباره تازه‌ترین اثر خود می‌گوید: «همیشه رسیدن به صداها و میکس و رنگ‌آمیزی جدید و بدیع آثار، دغدغه‌ام بوده و چشیدن طعم تجربیات اینچنینی برایم لذت‌بخش بوده است. البته ممکن است بارها این اتفاق افتاده باشد و سازهای مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته باشند اما نوع نگاه و شیوه برخورد یک موزیسین با این موضوع باعث می‌شود در یک اثر همنشینی به وجود بیاید، نه صرفاً همجواری و به این ترتیب سازها در هم تنیده شوند.»

سرپرست گروه «افشارستان» در قطعه «تریو تار، بم‌کمان و هارمونیکا» علاوه بر آهنگسازی، تار و پرکاشن نواخته و دوست قدیمی‌اش بابک صفرنژاد که در کنسرت‌های «اشارات نظر» میلاد را همراهی می‌کرد، با ساز تخصصی‌اش یعنی هارمونیکا او را همراهی کرده است. البته درخشانی در این قطعه برای اولین‌بار با یکی از نوازنده‌هایی که چند سال پیش با بم‌کمان صدایی تازه به گروه‌های موسیقی سنتی معرفی کرد هم همکاری کرده و به این ترتیب مصباح قمصری، تنظیم برای بم‌کمان، میکس و مسترینگ این قطعه را انجام داده است. درخشانی که این روزها مشغول ضبط آلبوم جدیدی است، از انتشار یک آلبوم با مصباح قمصری خبر می‌دهد و می‌گوید: ««تریو تار، بم‌کمان و هارمونیکا» یک تک‌قطعه است که خودمان هم از نتیجه آن راضی بودیم اما این تجربه به همین‌جا ختم نمی‌شود و این روزها با مصباح قمصری در حال ضبط یک آلبوم هستیم که شامل تار، بم‌کمان و سازهای کوبه‌ای است و فکر می‌کنم امسال برای انتشار آماده شود.»
لینک کوتاه مطلب
22 آگوست 2016 1,508 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ