ملودی شکوهی روی صحنه آمد

ملودی شکوهی روی صحنه آمد

ملودی شکوهی روی صحنه آمد


شهرام شکوهی در جدیدترین کنسرت خود به مناسبت روز دختر، از دخترش ملودی دعوت کرد تا روی صحنه بیاید تا این روز را به وی و دیگر دختران ایرانی تبریک بگوید.

کنسرت شکوهی ۱۴ مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین‌المللی میلاد در حالی برگزار شد که پیش از اجرا حاشیه زیادی را در خصوص فروش بلیت به همراه داشت.

این‌ اجرا که در برگرفته قطعاتی از آلبوم‌های این خواننده بود با قطعه “داغ اون روز” در میان تشویق حاضرین شروع شد و بعدازاین قطعه وی به حاضرین قول داد که شب خوبی برای آن‌ها رقم بزند و قطعه “تا نفس هست” به اجرا درآمد. “دلتنگم ” نام قطعه بعدی بود و شهرام شکوهی با خواندن قطعات شادتر سعی در با هیجان برگزار شدن کنسرت خود داشت و از همراهی و تشویق حاضرین نیز برخوردار بود.

در این اجرا قطعاتی همچون مدارا، لیلی و مجنون، دل دیوونه از فضای آرامی برخوردار بود ولی با استقبال و همراهی هواداران برخوردار بود ،همچنین در اجرای قطعه هوس که از ابتدای اجرا بسیاری از حاضرین این آهنگ را از وی درخواست می‌کردند شهرام شکوهی از آن‌ها خواست که با وی همراهی کنند.همچنین قطعه انگیزه از قطعات شادی بود که باعث ایجاد هیجان در سالن شد.

شهرام شکوهی به خاطر اینکه نمی‌توانست در قطعات بیشتری به نوازندگی بپردازد از مردم عذرخواهی کرد و دلیل آن را عمل‌هایی که انجام داده است خواند چراکه به‌سختی می‌توانست دست خود را برای نواختن ساز بالا بیاورد.

به‌تازگی خبرهایی مبنی بر بستری شدن شکوهی در بیمارستان به دلیل عارضه قلبی منتشرشده بود که همین دلیل باعث کمتر شدن اجراهای این خواننده بود اما او تلاش کرد تا باانرژی زیادی اجرای خود را به پایان برساند و شب خوبی را برای مخاطبانش رقم بزند.

شکوهی همچنین با تبریک روز دختر، از ملودی شکوهی دخترش خواست روی صحنه بیاید تا با به آغوش کشیدنش، این‌گونه به او تبریک بگوید و آرزوی سلامتی دخترها و همچنین والدینشان را کرد.

گفتنی است؛ زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون از مهمانان اجرای دیشب وی بود.
لینک کوتاه مطلب
7 آگوست 2016 3,862 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ