مشکی پوشان گرمای جنوب را به سالن میلاد آوردند

مشکی پوشان گرمای جنوب را به سالن میلاد آوردند

مشکی پوشان گرمای جنوب را به سالن میلاد آوردند


تازه‌ترین کنسرت رضا صادقی خواننده مشکی پوش موسیقی پاپ کشور با ارکستری جدید به رهبری بهنام ابطحی ، شامگاه چهارشنبه ۱۳ مردادماه و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران و با حضور پرشور هواداران برگزار شد.

رضا صادقی در این کنسرت که با استقبال بی‌نظیر هواداران همراه بود ، گلچینی از قطعات آلبوم‌های گذشته خود به همراه چند تک آهنگ منتشرشده خود را برای هوادارانش اجرا کرد و شبی به‌یادماندنی را برایشان رقم زد.

در ابتدا و پس از پر شدن صندلی‌ها، چراغ‌های سالن خاموش شد و اعضای ارکستر با تشویق هواداران به روی استیج آمدند و با کوک‌کردن سازهایشان ، قطعه «کلافه» را نواختند و سپس رضا صادقی در میان تشویق‌های بی‌امان هواداران به روی استیج آمد و روی نیمکتی که در وسط استیج قرارگرفته بود ، نشست و این قطعه را با تسلط کامل اجرا کرد.

رضا صادقی بعد از اجرای این قطعه و در پاسخ به استقبال و توجه حاضرین در سالن ، ضمن خوشامدگویی به حضار گفت : « بعدازاین همه سن و سال ، هنوز برای هر اجرا همان هیجان روز اول رادارم و هنوز هم همان عشق رادارم نسبت به مردمانی که همیشه به من عشق ورزیدند.»

صادقی طبق رسم همیشگی اجراهایش ، از شهدا ، جانبازان، پدر و مادرها و نیز از هنرمندانی چون ناصر عبدالهی ، مرتضی پاشایی و حبیب محبیان یادکرد و از حاضرین خواست که بایستند و این عزیزان را تشویق کنند.

سپس رضا صادقی قطعه «بانوی من» را اجرا و این آهنگ را به‌تمامی بانوان تقدیم کرد و بلافاصله قطعه «بغض دوباره» اجرا شد و بعد از اجرای این قطعه ، صادقی گفت : « من همیشه گفتم در سالنی که ما باهم هستیم و کنسرت اجرا می‌کنیم ، انتهای کنسرت باید سقف سالن دچار مشکل شود و این باانرژی شما اتفاق می‌افتد.» سپس هواداران یک‌صدا صادقی را تشویق کردند و این خواننده هم در جواب محبت‌های آنان ، گفت : « من چقدر خوشبختم که شما رادارم.»

“شونه به شونه” ، “بخند” و “احساس رویایی” قطعات دیگری بود که اجرا شد. سپس نوبت به اجرای قطعه محبوب و ماندگار «مشکی» رسید و در ابتدا صادقی یک قسمت از این قطعه را بدون ارکستر و با همراهی هواداران خواند و سپس اعضای ارکستر این قطعه را با تنظیم جدید اجرا کردند و هنرنمایی سعید صارمی (پرکاشن) در هنگام اجرای این قطعه ، از نکات جالب‌توجه این کنسرت بود.

پس از اجرای این قطعه ، صادقی گفت : « یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌هایی که خدا در کنار دوستی با شما به من داده این است که اهل جنوب و شهر بندرعباس هستم.از تمام اتفاقات زیادی مثل مردمان جنوب ، دریای جنوب و حال خوب جنوب ، من در کنارم یک دوست بسیار عزیز و قدیمی جنوبی دارم که می‌تواند با صدای سازش به شما تمام احساس مردم خوب جنوب را منتقل کند.» سپس با هنرنمایی مرتضی کریمی (عود) ، قطعه بندری «ولی نبو» اجرا شد.

قطعه «عاشقتم» قطعه بعدی بود که اجرا شد و در هنگام اجرای این قطعه ، صادقی از هواداران درخواست کرد تا با نور تلفن‌های همراه خود سالن را ستاره بارون کنند.

رضا صادقی در ادامه کنسرت قطعات بی قرارتم ، می خوامت ، وقتی تو نیستی ، شب بارونی ، ادعا ، وایسا دنیا ، کفش آهنی و چقدر دوست دارم خدا را اجرا کرد.

در اواخر کنسرت و پس از معرفی اعضای ارکستر توسط رضا صادقی ، بهنام ابطحی (درامز) به تک‌نوازی پرداخت که مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

شراره رخام ، علی تونکو و محمد عابدینی ازجمله مهمانان سانس دوم این کنسرت بودند.

فاضل پیش (گیتار الکتریک و نایلون) ، میلاد مصدق (گیتار الکتریک) ، بهروز دهقانی (گیتار باس) ، مرتضی کریمی (عود) ، مجید ترکاشوند (ساکسوفن) ، رضا آذرنجات (ترومپت) ، رامین براتی (ترومبون) ، اشکان محمدیان (کیبورد) ، سهیل چرچی (کیبورد) ، احسان رنجور (ویولن) ، سعید صارمی (پرکاشن) ، ارسطو میرزایی (پرکاشن) و بهنام ابطحی (رهبر ارکستر و نوازنده درامز) اعضای ارکستر رضا صادقی در این کنسرت را تشکیل دادند. همچنین امیرحسین ساوچی ، محمد گلزار و محمدحسین آقایی زاده اعضای گروه کر را تشکیل دادند.

گفتنی است ؛ این کنسرت به همت موسسه «آوای هنر» به مدیریت «محمد جلیل پور» برگزار شد.
لینک کوتاه مطلب
7 آگوست 2016 3,086 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ