محمد علیزاده در بیمارستان بستری شد

محمد علیزاده در بیمارستان بستری شد

محمد علیزاده در بیمارستان بستری شد

«محمد علیزاده» در بیمارستان بستری شد. این خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ به بیماری عفونت ویروسی مبتلا شده و براساس گواهی او با تشخیص پزشک معالج نیاز به استراحت مطلق دارد و اکنون در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است.

این خواننده قرار بود امروز اول شهریور در شهر سنندج کنسرت داشته باشد اما به دلیل این بیماری و با وجود اتمام تمامی بلیت‌های این کنسرت پیش از موعد اجرا، برنامه او لغو شده است. همچنین طبق برنامه تور کنسرت‌هایش قرار است او در روزهای 4 و 5 شهریور در شهر کرمانشاه اجرای زنده داشته باشد اما برگزاری این کنسرت‌ها فعلاً در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

«صدرالدین حسین‌خانی»، مدیر شرکت ایران‌گام و تهیه‌کننده آثار و کنسرت‌های محمد علیزاده، در گفتگویی درباره جزئیات بیماری این خواننده گفت:«متأسفانه محمد علیزاده به دلیل نامعلومی دچار عفونت ویروسی شده و هم اکنون در بیمارستان بستری است. پزشک معالج او در حال حاضر تشخیص قطعی و نظر دقیقی عنوان نکرده و تا عصر امروز برای اعلام نتایج آزمایش‌هایش باید منتظر بمانیم. در حال حاضر محمد باید استراحت مطلق داشته باشد و به همین دلیل اجرای سنندج لغو می‌شود و تمام تلاش ما این است که با بهبودی او بتوانیم کنسرت کرمانشاه را برگزار کنیم. اما درباره میزان روزهای استراحت محمد علیزاده هنوز اظهار نظر قطعی از پزشک معالج دریافت نکرده‌ایم. البته کنسرت‌های تهران و بروجرد به قوت خودشان پابرجا است و قطعاً آن برنامه بدون مشکل روی صحنه خواهد رفت.»

طی ساعات آینده اخبار تکمیلی از جزئیات بیماری و روند درمان محمد علیزاده منتشر خواهد شد و برای این خواننده کشورمان آرزوی سلامتی داریم.

منبع: موسیقی ما
لینک کوتاه مطلب
23 آگوست 2017 2,155 0
نظرات