فرزاد فرزین «مدال مردمی» را برای کاروان ایران در المپیک خواند

دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام مدال مردمی

فرزاد فرزین «مدال مردمی» را برای کاروان ایران در المپیک خواند


قطعه «مدال مردمی» با صدای «فرزاد فرزین» منتشر شد. این تنها اثری است که به صورت رسمی و برای حمایت از کاروان ورزشی ایران در مسابقات المپیک با فضایی متفاوت و پرانرژی شنیده می‌شود. ترانه «مدال مردمی» توسط «روزبه بمانی» سروده شده و تنظیم آن اثری از «مهران خلیلی» است. «کوشان حداد» هم میکس و مستر قطعه جدید فرزاد فرزین را انجام داده است. این اثر به سفارش موسسه فرهنگی هنری «مأوا» تولید و به گوش مخاطبان رسیده و لباس فرزاد فرزین در کاور قطعه مدال مردمی اثری از «کامران بختیاری»، طراح لباس‌ کاروان ایران در المپیک، است.

بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه «مأوا»، اواخر سال 94 و پس از بررسی عملکرد و برنامه‌های سازمان هنری رسانه‌ای «اوج» تصمیم به راه اندازی مرکزی تحت عنوان مرکز آوای انقلاب اسلامی (مأوا) گرفته می‌شود. در این مرکز همانطور که از عنوانش برمی‌آید ماموریت‌ها در سطح وسیعی تعریف گردیده و تولید سرود و موسیقی‌های پاپ و سنتی و آکاپلا به عنوان مأموریت‌های این مرکز تعریف شده است. این مرکز تازه تاسیس برنامه خود را در سال جاری در سه حوزه اصلی تولید، آموزش و پژوهش برنامه‌ریزی کرده است. همچنین در سال 95 مهمترین رویکرد و راهبردشان، تولید آثار فاخر و با کیفیت و ارتقای سطح کیفی تولیدات در قالب‌های سرود، آکاپلا و دکلمه، پاپ و سنتی است.

از سوی دیگر فرزاد فرزین روز بیست و سوم مرداد، تمدید کنسرت «1410» را در سالن میلاد روی صحنه می‌برد. کنسرتی که دو شب اول اجرای آن با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد و سوژه آن درباره برگزاری یک اجرای زنده موسیقی در سال 1410 شمسی بود. طراحی‌ها و سورپرایزهای جالب فرزاد فرزین و گروهش در این اجرا مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و باعث تمدید آن برای یک شب دیگر شد. به گفته فرزاد فرزین در اجرای 23 مرداد، او و گروهش با برنامه‌ریزی بهتر و روتوش اتفاقات بصری و اینتروی کنسرت روی صحنه می‌روند. یکی دیگر از نکات تمدید کنسرت 1410 افزوده‌شدن یک پایان‌بندی به آن است. علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

یکی دیگر از اتفاقات پیش‌روی فرزاد فرزین انتشار فیلم کنسرت «شوک» است. این فیلم روز 25 مرداد و با تهیه‌کنندگی شرکت «هنر اول» به مدیریت «مجید محسنی» روانه بازار می‌شود. جدیدترین اثر تصویری فرزاد فرزین شامل تصاویری از کنسرت شوک و برخی سورپرایزهای سایر کنسرت‌های او است. «کیوان ملک‌مطیعی» کارگردان کنسرت و برادران «بوشهری» کارگردان فیلم کنسرت شوک هستند.
لینک کوتاه مطلب
10 آگوست 2016 3,497 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ