علی زندوکیلی در برج میلاد تهران به روی صحنه می­‌رود

علی زندوکیلی در برج میلاد تهران به روی صحنه می­‌رود

علی زندوکیلی در برج میلاد تهران به روی صحنه می­‌رود


 

 

تازه‌ترین کنسرت علی زندوکیلی خواننده موسیقی تلفیقی کشورمان به همراه گروه زند، در تاریخ­های 18 و 22 اردیبهشت‌ماه و در دو سانس در مرکز همایش‌­های برج میلاد تهران برگزار می­‌شود و این خواننده برای نخستین بار در سال 96 میزبان هواداران خود در پایتخت خواهد بود.


علی زندوکیلی که پس از انتشار آلبوم «رویای بی تکرار» در حال برگزاری تور کنسرت­های خود در شهرهای مختلف کشور است ، در تاریخ­های 18 و 22 اردیبهشت‌ماه و در دو سانس در مرکز همایش­های برج میلاد تهران به روی صحنه می­‌رود.


­زندوکیلی در این کنسرت گلچینی از محبوب­ترین قطعات آلبوم­های گذشته خود به همراه چند تک آهنگ منتشرشده خود را برای دوستدارانش اجرا خواهد کرد.


سینا علم (کمانچه) ، شایان ریاحی و افشین بابایی (سازهای کوبه­ای) ، امید غفاریان خرم (پیانو) ، سحاب علم (تار) و رامتین اتابکی (گیتار باس) اعضای گروه زند را تشکیل می­دهند.


گفتنی است­؛ تازه‌ترین کنسرت علی زندوکیلی در تاریخ­های 18 و 22 اردیبهشت­ماه و در دو سانس (ساعت 18:30 و 21:30) و به تهیه­کنندگی سپهر صاحبی در مرکز همایش­های برج میلاد تهران برگزار می­شود و علاقه­مندان جهت تهیه و رزرو بلیت می­توانند از هم­اکنون به سامانه www.tik8.com مراجعه نمایند. ضمن اینکه مجوز و برگزاری کنسرت نیز توسط شرکت فرهنگی هنری «نای و نی» به مدیریت «مهدی کاشی» انجام می‌شود.‌

لینک کوتاه مطلب
21 آوریل 2017 2,287 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ