علیرضا عصار در آستانه ثبت رکورد جدید

علیرضا عصار در آستانه ثبت رکورد جدید

علیرضا عصار در آستانه ثبت رکورد جدید
«علیرضا عصار» خواننده موفق و پرطرفدار موسیقی پاپ پس از اعلام تاریخ کنسرتش در هفت و هشت بهمن ماه که پس از شش سال دوری از بازار موسیقی اتفاق افتاده، در آستانه ثبت رکوردی جدید قرار گرفته است.

بنا به اعلام مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه «آوای هنر»، بیش از نود درصد بلیت‌های چهار سانس کنسرت علیرضا عصار در کمتر از چهار روز از آغاز بلیت فروشی این کنسرت از سوی دوستداران موسیقی خریداری شده است و فروش سریع بلیت‌های این خواننده در بهمن ماه باعث شده برگزارکنندگان این کنسرت تصمیم به تمدید این اجرا بگیرند.

براساس این گزارش، کنسرت علیرضا عصار برای اجرا در روز ۶ بهمن تمدید شده است و پیش بینی‌های لازم برای تمدید مجدد این اجرا نیز مدنظر برگزارکنندگان کنسرت می‌باشد تا درصورت استقبال دوستداران عصار، بار دیگر اقدام به تمدید این برنامه نمایند.

علیرضا عصار که پس از شش سال اقدام به برگزاری کنسرت نموده است، در سال‌های نخست دهه ۸۰ با برگزاری بیش از ده سانس کنسرت متوالی جز رکوردداران عرصه موسیقی است و به نظر می‌رسد استقبال کنونی از اجرای جدیدش در سال ۹۵ او را در آستانه تکرار رکورد قبلی خود قرار بدهد.

بلیت فروشی اجراهای تمدیدی این کنسرت از صبح امروز شنبه ۴ دی ماه از طریق سامانه ۸۴۲۰۰ آغاز شده است و علاقمندان جهت تهیه بلیت های این کنسرت می‌توانند از طریق این سامانه اقدام نمایند.
لینک کوتاه مطلب
26 دسامبر 2016 2,012 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ