علی معصومی و آلبومی با مختصات یک هنرمند ورزشکار

دانلود آهنگ جدید علی معصومی به نام از فردا

علي معصومي و آلبومي با مختصات يك هنرمند ورزشكار

علي معصومي خواننده قطعه محبوب " مرد" با همراهي چهره هاي مطرح موسيقي ايران مشغول تهيه آلبوم جديدش است.

معصومي كه بازيكن سابق تيم ملي بسكتبال و از لژیونرهای مطرح این رشته ورزشی است، طي ماه هاي گذشته، با انتشار تك آهنگ هايي حضورش در عرصه موسيقي را اعلام كرده و بنا به گفته بهروز فرماني تهيه كننده آلبوم اول او، به آنچه بايد مي رسيده، دست يافته است.

فرماني در اين باره گفت:" تك آهنگ هاي علي معصومي مسير كاري آينده او را تا حد زيادي مشخص كرد. در واقع بازخوردهاي مخاطبان با توجه به صدا، شخصيت و تيپ متفاوت علي به ما نشان داد كه بايد در چه مسير موسيقايي گام برداريم و تا حدودي متوجه شديم كه مخاطبان از شخصيت خوانندگي علي معصومي چه انتظاري دارند. نكته اساسي اين است كه بسياري از هنرمندان و ورزشكاران درجه يك كشور با علي معصومي سابقه دوستي دارند و انتظارات از او هم در اين دو گروه بسيار زياد است. "

فرماني همچنين درباره همكاران معصومي در آلبوم او گفت:" مهران عباسي تنظيم كننده اصلي اين آلبوم است كه تا امروز سه قطعه را تنظيم كرده است و ما بسيار از همكاري با او راضي و خوشحال هستيم. اميرعلي زمانيان هم ملودي ساز چند قطعه بسيار خوب اين آلبوم است. هرمس و اشكان آبرون هم در بخش شعر، ملودي و تنظيم قطعاتی با ما همكاري بسيار خوبي داشته اند و هومن نامداري عزيز هم در اين آلبوم در بخش تنظيم حضور درخشاني دارد. از ترانه هاي زهرا عاملي و محمد كاظمي و دوستان ديگر هم در اين آلبوم بهره مند شده ايم. گروه بسيار خوبي با ما در اين آلبوم همكاري داشته اند و نتيجه كار به زعم مشاوران تهيه اين آلبوم تا امروز بسيار خوب و متفاوت بوده است."

به تازگي قطعه "همه دنيا" با ترانه محمد كاظمي، ملودي اميرعلي زمانيان و تنظيم مهران عباسي منتشر شده كه علاقه مندان مي توانند از طريق سایتهای موزیک آن را بشنوند يا دانلود كنند.
لینک کوتاه مطلب
14 آگوست 2016 2,153 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ