طرح نو تولد دوباره برای سهیل نفیسی

طرح نو تولد دوباره برای سهیل نفیسی

طرح نو تولد دوباره برای سهیل نفیسی
مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم «طرح نو» تازه ترین آلبوم موسیقی سهیل نفیسی دوشنبه ۲۹ آذرماه با حضور پرتعداد علاقه مندان و طرفداران این خواننده برگزار شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، تازه ترین آلبوم سهیل نفیسی با عنوان «طرح نو» دوشنبه ۲۹ آذرماه با حضور پرتعداد طرفداران این خواننده و نوازنده در کافه شناخت تهران رونمایی شد.

افشین معصومی مدیرموسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» و تهیه کننده آلبوم «طرح نو» در ابتدای این مراسم گفت: من شخص سهیل نفیسی را مدت کوتاهی است که می شناسم اما با آثارش سالیان زیادی است که آشنا هستم و همواره به عنوان یک مخاطب دنبال کارهای این هنرمند بودم اما از وقتی که در عرصه موسیقی مشغول به فعالیت شدم همواره دوست داشتم کاری از وی را منتشر کنم.

وی افزود: متاسفانه در روزهایی هستیم که کارهای خوب در عرصه موسیقی کمتر از قبل شنیده می شود اما خدا را شاکرم که این موقعیت به دست آمد تا بتوانیم آلبوم «طرح نو» را به سرانجام برسانیم و امروز در خدمت شما عزیزان از اثری رونمایی کنیم که بدون هیچ تردیدی جزو یکی از بهترین آثار موسیقایی این ماه های نشر موسیقی است.

سهیل نفیسی خواننده و آهنگساز آلبوم «طرح نو» نیز در این مراسم رونمایی بیان کرد: بیش از ۵ سال است که از انتشار آلبوم «ترانه های جنوب» می گذرد و امشب فرصت دوباره ای است تا دوباره به رویاهایم برسم و با انتشار آلبوم «طرح نو» در خدمت شما عزیزان باشم. این ۵ سال فرصت بسیار مناسبی بود که روی اشعار حافظ متمرکز و به او نزدیک تر شوم. به اعتقاد من اشعار حافظ فقط در حد یک غزل نیست چرا که جدای مفهوم و محتوای بسیار ارزشمندی که برای من داشت به من کمک کرد تا روی ملودی ها و ساز زدنم تاثیر زیادی بگذارد. به هر حال مراسم رونمایی امشب یک تولد دوباره برای موسیقی کوچک من است که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

وی ادامه داد: آلبوم های موسیقی در سال هایی منتشر می شود که متاسفانه بدنه صنعت موسیقی کشور بیش از همه وقت بیمارگونه و شکننده شده است به طوری که کپی شدن های غیر مجاز بدون در نظر گرفتن هیچ یک از مولفه های مادی و معنوی فضای موجود را تحت تاثیر قرار داده که چندان راضی کننده نیست. البته شاید این اتفاق، اتفاق عجیبی نباشد اما شرایط را به سمتی هدایت کرده که صنعت موسیقی در ایران بسیار آسیب پذیر شده است.

این خواننده و آهنگساز در پایان صحبت های خود گفت: امیدوارم روزی متوجه باشیم که خرید یک سی دی از فروشگاه های شهر کتاب و مجموعه های عرضه محصولات فرهنگی هنری چقدر بهتر از کپی کردن غیر مجاز است. باور کنید همه موسیقی فوری شنیدن نیست، بلکه لطف خریدن یک آلبوم موسیقی کار قشنگی است که باید آن را تبدیل به یک عادت کنیم. به هر ترتیب امیدوارم رونمایی از این آلبوم مبارک همه ما باشد چرا که در این روزها حافظ خواندن فرصت مغتنمی است.
لینک کوتاه مطلب
21 دسامبر 2016 1,702 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ