شهرداد روحانی در کاخ نیاوران به روی صحنه رفت

شهرداد روحانی در کاخ نیاوران به روی صحنه رفت

شهرداد روحانی در کاخ نیاوران به روی صحنه رفت


«شهرداد روحانی» در چهارمین شب از شب های موسیقی بارانا در کاخ نیاوران تهران به روی صحنه رفت.

روحانی در بخش اول این کنسرت قطعات «سرزمین مادری»، «پروانه»، «مادر»، «میدان آزادی»، «قصه باران»، «بادبادک»، «مهتاب» و«لحظات شیرین» را اجرا کرد.

نازلی بخشایش،آرش اسلامی و صابر جعفری، امیر باورچی، آوا شادمانی، محمدحسین غریبی، دانیال جورابچی و هادی اسماعیلی در این بخش به همراهی شهرداد روحانب پرداختند.

شهرداد روحانی پس از اجرای سرزمین مادری گفت: این قطعه را در زمان ۸ سال جنگ تحمیلی برای انسان‌هایی که در راه دفاع از سرزمین مادری خود، جان خود را فدا کردند ساخته‎ام و دوست دارم اجرای امشب را به تمام جانبازان این سرزمین تقدیم کنم.

در ادامه و در بخش دوم قطعات «عذرا»، «زیبایی عشق»، «خواب های طلایی»، «صدایی در شب»، «رقص بهار»، «ابدیت»، «برفراز آسمان ها» و«اصفهان» به ترتیب اجرا شدند.

گفتنی است در فستیوال «شب‌های موسیقی بارانا» که از ۲۱ تا ۲۹ مردادماه برگزار می‌شود، گروه‌ها و هنرمندانی مانند لوریس چکناواریان، کامکارها، شهرداد روحانی، کیخسرو پورناظری و گروه شمس و سهراب پورناظری همراه «آنتونیو ری» به اجرای برنامه می‌پردازند.

جدیدترین اخبار و مصاحبه های موسیقی ایران و همچنین دانلود جدیدترین آهنگ ها و آلبوم های ایرانی از رسانه فرهنگی هنری پرشین سانگ.
لینک کوتاه مطلب
18 آگوست 2016 3,462 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ