سی سالگی احسان خواجه امیری در کاخ نیاوران رونمایی شد

سی سالگی احسان خواجه امیری در کاخ نیاوران رونمایی شد

سی سالگی احسان خواجه امیری در کاخ نیاوران رونمایی شدمراسم جشن امضا و رونمایی از آلبوم جدید احسان خواجه امیری با نام «سی سالگی» با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان در کاخ موزه نیاوران برگزار شد.

این مراسم درحالی برگزار شد که طرفداران این هنرمند از ساعت‌ها قبل در خیابان جلوی درب فرهنگسرای کاخ موزه نیاوران انتظار خواننده محبوبشان را می‌کشیدند.

از نکات اجرای این مراسم می‌توان به برخورد نامناسب مسئولین کاخ نیاوران با اصحاب رسانه و عکاسان اشاره کرد. کاخ نیاوران در روزهای اخیر میزبان شب‌های موسیقی بارانا نیز بود که در آن مراسم نیز نتوانست به خوبی به برگزاری مراسم بپردازد و امید است در آینده چه در بهبود امکانات و چه در برخورد مسئولین شاهد بهتر شدن شرایط این مجموعه باشیم.

همچنین از مهمانان حاضر در مراسم می توان به روزبه بمانی، زهرا عاملی و افشین یداللهی، حسين خواجه امیری، عليرضا افكاری، هومن نامداری، سیامک کریم پور، همایون نصیری، آرش پاکزاد، کامیار ماندگاریان، احسان نی زن و بهرنگ نامداری اشاره كرد.

گفتنی است «سی سالگی» هشتمین آلبوم «احسان خواجه‌امیری» است و همچون سه آلبوم اخیر وی از سوی مؤسسه فرهنگی هنری «آوای هنر» منتشر شده است.

آلبوم 30 سالگی را میتوانید از طریق رسانه پرشین سانگ دانلود نمایید.
لینک کوتاه مطلب
31 آگوست 2016 3,455 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ