سینا حجازی: این بهترین اتفاق دنیا است

سینا حجازی: این بهترین اتفاق دنیا است

سینا حجازی: این بهترین اتفاق دنیا است


خواننده آلبوم «رویا» از تمدید کنسرتش در تهران خبر داد.

سینا حجازی که در تاریخ یکم مرداد کنسرتش را در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برد و با استقبال دوستداران موسیقی هم رو به رو شد، بار دیگر در تهران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

بر اساس اعلام شرکت برگزار کننده این کنسرت، سینا حجازی در تاریخ 20 شهریور در سالن میلاد نمایشگاه و راس ساعت 20 روی صحنه می‌رود تا بار دیگر دوستداران موسیقی شاهد اجرای قطعاتی چون: لیلی، دیدی داری، رویا، رفیق، زن معمولی و... به صورت زنده باشند.

حجازی درباره تمدید کنسرت تهرانش خطاب به دوستداران خود نوشته: «بیستم شهریور ماه بار دیگر شما رامی بینم و این بهترین اتفاق دنیاست.»

این خواننده همچنین درباره اجراهای زنده در شهرستان‌های کشور نیز گفته: «خواسته قلبي من اين است كه بتوانم به زودي در تمامي شهرهاي ايران كنسرت برگزار كنم و بتوانم روي ماه تك تک دوستانم را از نزديك ببينم .»

در این بین سینا حجازی قطعه جدیدش را با ترانه و موسیقی خودش به نام «من خواب دیدم» را در فضای مجازی منتشر کرده است و با انتشار سطری از ترانه این اثر، در توضیح هدف خود از انتشارتراک جدید، نوشته: «به امید روزی که هیچ پای لنگی نباشه/ اصلن تفنگی نباشه...»

بلیت فروشی سانس تمدید کنسرت سینا حجازی برای اجرا در روز 20 شهریور آغاز شده است.
لینک کوتاه مطلب
28 آگوست 2016 2,403 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ