سورپرایز ویژه بابک جهانبخش در تهران

سورپرایز ویژه بابک جهانبخش در تهران

سورپرایز ویژه بابک جهانبخش در تهرانشامگاه 28 و 29 مرداد ماه، کنسرت «بابک جهانبخش» در سالن میلاد نمایشگاه طی چهار سانس و به همت شرکت اکسیر نوین برگزار شد.

درحالی که جای خالی در سالن میلاد دیده نمی‌شد و با تاخیر کوتاهی، بابک جهانبخش و اعضای گروهش به روی صحنه آمدند و با اجرای قطعات «اینا یعنی عشق»، «طهران» و «حالم خوبه» نوید شبی پرانرژی را به حاضرین دادند.

پاییز، خاص، دوست دارم، مثل همه، اکسیژن، دریا، راز، صدای عشق، منو نگاه کن، شاید، منو بارون، تو رو دوست دارم، تصمیم، یه ساعت فکر راحت، تو چشمای منی، مداربى قرارى، سکوت، برف و بی تو میمیرم از دیگر قطعاتی بودند که در این شب اجرا شدند؛ جهانبخش که تعداد زیادی از قطعات خود را در این کنسرت اجرا می‌کرد، از انتخاب سخت قطعات گفت و بیان کرد از بین حدود 140 قطعه، گلچین کردن این تعداد کار برای اجرا، راحت نبود.

اجرای سولوی رضا تاجبخش در ابتدای قطعه پاییز و همچنین همخوانی این هنرمند با بابک جهانبخش در قطعه شاید به هرچه جذاب شدن قطعات کمک کرد و با استقبال و تشویق حاضرین نیز روبرو شد.

اما بابک جهانبخش که از ابتدای کنسرت از سورپرایز ویژه‌ای در این اجرا خبر می‌داد، در آخرین دقایق از ویدیو کلیپ و قطعه‌ی جدید خود به نام «یه ساعت فکر راحت» رونمایی کرد و در ادامه با تکنوازی پیانو به اجرای این قطعه پرداخت.

گفتنی است بهنام حکیم(گیتار و بزوکى)، مهران فرشباف(پرکاشن)، رضا تاج بخش(پیانو و رهبر ارکستر)، بابک ریاحی پور(گیتار باس و سرپرست ارکستر)، مسعود همایونی(گیتار الکتریک)، کسری خدیور(ویولن)، انوشیروان تقوی(کیبورد) و نیما حمیدی(درام) اعضای ارکستر بابک جهانبخش را شامل می‌شوند.

لازم به ذکر است، این کنسرت به تهیه کنندگی شرکت اکسیرنوین و به مدیریت محمدرضا خانزاده برگزارشد.
لینک کوتاه مطلب
21 آگوست 2016 2,911 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ