رونمایی چندهزار نفری از آلبوم جدید علی زندوکیلی در برج میلاد

رونمایی چندهزار نفری از آلبوم جدید علی زندوکیلی در برج میلاد

رونمایی چندهزار نفری از آلبوم جدید علی زندوکیلی در برج میلاد
کنسرت علی زندوکیلی شامگاه ۳ و ۴ دی ماه در سالن همایش‌های برج میلاد در حالی روی صحنه رفت که این خواننده برای نخستین بار قطعات آلبوم جدیدش «رویای بی‌تکرار» را پیش از انتشار این آلبوم در بازار موسیقی کشور به صورت زنده اجرا کرد.

، تیزر آلبوم جدید این خواننده موسیقی ایرانی پیش از آغاز این کنسرت در سالن پخش شد و علی زندوکیلی به محض ورود به صحنه و پس از اجرای قطعه نخست رو به حاضرین در سالن گفت: «قول داده بودیم آلبوم آذرماه منتشر شود ولی شرایط به گونه ای پیش رفت که آلبوم شرایط انتشارش مهیا نشد و از این بابت از تک تک تک شما عذر خواهی می‌کنیم. بیش از دو ماه شبانه روز تلاش کردیم که مراحل تولید آلبوم در بهترین حالت پیش برود ولی برخی مراحل اداری باعث این تاخیر ناخواسته شد. حضرت حافظ می‌فرمایند: شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد… اما ما روی عهد خودمان هستیم و امشب با جان و دل قطعاتی از آلبوم «رویای بی‌تکرار» را برای شما اجرا خواهیم کرد.»

در حالی که از همان ابتدای برنامه دوستداران این خواننده خواستار اجرای قطعاتی چون «لالایی» و «سیه موی» بودند، علی زندوکیلی به مرور قطعاتی از آلبوم «یادی به رنگ امروز» را اجرا کرد و آرام آرام دوستدارانش را برای شنیدن قطعات آلبوم جدیدش آماده کرد.
اجرای پنج قطعه از آثار آلبوم جدید این خواننده «رویای بی‌تکرار» و استقبال حاضرین در سالن از آثار جدید زندوکیلی باعث شد که او در بخش دیگری از صحبت‌هایش بگوید: «خوشحالم که قطعات آلبوم جدید را دوست دارید و باید بگویم که برای نت به نت این آلبوم زحمات زیادی کشیده شده و تنها انگیزه ما فقط و فقط مخاطبان واقعی این سبک از موسیقی است که همواره نشان داده‌اند درک درستی از هنر دارند و مفتخریم که این قشر از مخاطبان موسیقی را در کنارمان داریم.»

اجرای قطعاتی چون«لالایی» و «سیه موی» با پخش تصاویری در مانیتورهای سالن همراه شد تا محبوب ترین قطعات این خواننده هیجان بالایی را در سالن باعث شود. «لالایی» مهم‌ترین و محبوب‌ترین قطعه علی زندوکیلی در این کنسرت بود که با همخوانی شدید حاضرین در سالن توام شود و بسیاری با این قطعه اشک ریختند.

علی زندوکیلی با هوشمندی تمام قطعات شاد و غمگین و حسی کنسرت‌اش را به تناوب اجرا می‌کرد و تمام سعی‌اش این بود که فضای کنسرت هرگز به سمت یکنواخت شدن نرود و این موضوع به وضوح در ترتیب بندی قطعاتش قابل توجه بود.

قطعات اجرا شده از آلبوم جدید این خواننده که به نوعی نخستین آلبوم رسمی و مستقل این هنرمند است نشان داد که علی زندوکیلی توانسته مسیر هنری مستقل خود را انتخاب کند و با دارا بودن یک ایدئولوژی کاری مستقل، حضور و فعالیت هایش را در این سبک و مسیر گسترش دهد.

سینا و سحاب علم، افشین بابایی، شایان ریاحی، رامتین اتابکی، امید غفاریان اعضای گروه «زند» را در کنسرت علی زندوکیلی تشکیل می دادند.

محمود شبیری (مدیربرنامه‌های علی زندوکیلی) پس از این کنسرت در جمع خبرنگاران درباره زمان دقیق انتشار آلبوم «رویای بی‌تکرار» توضیح داد: «هر لحظه که آلبوم مراحل اداری انتشارش تمام شد، قطعا فردای همان روز آلبوم را روانه بازار موسیقی کشور خواهیم کرد. قطعا در دی ماه آلبوم منتشر خواهد شد.»

پدرام و میلاد درخشانی، مهدی یغمایی، محمد زند وکیلی، رضا تاجبخش، فیروز ویسانلو، شقایق فراهانی، نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، لیندا کیانی، جمشید هاشمی، مرجانه گلچین، سجاد افشاریان، صابر خراسانی، احسان کرمی و… از جمله چهره هایی بودند که در این کنسرت به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند.
لینک کوتاه مطلب
28 دسامبر 2016 2,198 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ