رونمایی از سند هویتی ناصریا در آستانه دهم دی‌ ماه

رونمایی از سند هویتی ناصریا در آستانه دهم دی‌ ماه

رونمایی از سند هویتی ناصریا در آستانه دهم دی‌ ماه
مدیر کل ثبت احوال هرمزگان چهارشنبه در مراسم رونمایی از این سند هویتی با تبریک هفته ثبت احوال اظهار داشت: گردآوری اسناد هویتی مشاهیر و نامداران هرمزگانی از سال‌های پیش تاکنون در دستور کار اداره کل ثبت احوال قرار گرفته است.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از ایرنا ، فرزاد افشاری‌نژاد ادامه داد : ماحصل این کار، مجموعه‌ای ارزشمند با عنوان گنجینه اسناد هویتی هرمزگان را تشکیل داده که در اداره ثبت احوال شهرستان بندرعباس به صورت دائمی دایر است.

وی با بیان اینکه زنده‌یاد ناصر عبدالهی از نامداران عرصه فرهنگ و هنر کشور به شمار می‌روند، افزود: این هنرمند فقید با آثاری که تولید کرد روحی تازه در کالبد موسیقی جنوب دمید که این امر سبب معرفی هر چه بیشتر فرهنگ و هنر این خطه از کشور به سایر نقاط ایران شد.

نوید عبدالهی فرزند ناصر عبدالهی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران ثبت احوال استان اضافه کرد: جای خرسندی است که این مجموعه نیز به نوعی نسبت به ثبت سند پدر و ماندگار کردن آن تلاش کرده است.

ناصر عبدالهی متولد دهم دی‌ماه ۱۳۴۹ در محله سید کامل بندرعباس است که در سال ۱۳۸۵ پس از خلق ده‌ها اثر ماندگار دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

سوم تا نهم دیماه در تقویم رسمی کشورمان به نام هفته ثبت احوال نام گذاری شده است.
لینک کوتاه مطلب
30 دسامبر 2016 1,837 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ