رضا یزدانی از کنسرت جدیدش میگوید

رضا یزدانی از کنسرت جدیدش میگوید

رضا یزدانی از کنسرت جدیدش میگوید



رضا یزدانی: قطعه «اعصاب ندارم» و یک قطعه بوشهری را در کنسرت پانزدهم دی اجرا می‌کنم
جدیدترین تک‌آهنگ «رضا یزدانی» به نام «اعصاب ندارم» شب گذشته برای اولین‌بار منتشر شد. ترانه این قطعه توسط «مهدی ایوبی» سروده شده و موسیقی آن اثری از «هومن اژدری» است. «محمد خرمی» میکس و مسترینگ این کار را انجام داده و «علی اوجی» هم تهیه‌کننده «اعصاب ندارم» است. دوستداران رضا یزدانی می‌توانند این کار را هم‌اکنون دانلود کنند ولی نسخه اجرای زنده آن را برای‌ اولین‌بار در کنسرت پانزدهم دی‌ماه این خواننده بشنوند. رضا یزدانی طی دو سانس و در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود و برنامه‌های مفصلی برای مخاطبانش تدارک دیده است.

رضا یزدانی درباره قطعاتی که برای کنسرت آینده تدارک دیده‌اند گفت:«سه قطعه جدید در کنسرت پانزدهم دی‌ماه اجرا خواهیم کرد که این سه کار فضاهای متنوعی دارند. به غیر از این سه اثر، ترک اختصاصی فیلم‌سینمایی «تیک‌آف» که یک موسیقی کاملاً متفاوت است. از این بابت متفاوت که راک بوشهری با تنظیم «بهنام شهرکی» است و در تنظیم آن از نی‌انبان استفاده شده و تا کنون چنین قطعه‌ای را نخوانده بودم. فکر هم می‌کنم خود فیلم‌سینمایی «تیک‌آف» هم حوالی برگزاری کنسرت ما، اکران شود. یکی از قطعات جدیدی که اجرا خواهیم کرد همین قطعه «اعصاب ندارم» است که به تازگی منتشر شده و موسیقی آن ساخته «هومن اژدری» و تهیه‌کننده هم علی اوجی است. به غیر از این آثار جدید هم منتخبی از قطعات آلبوم «دوئل در آینه» و همچنین قطعات خاطره‌انگیز را هم اجرا می‌کنیم.»

او همچنین درباره اتفاقات بصری و همچنین نوازنده‌هایی که روی صحنه همراهش هستند اعلام کرد:«برنامه‌ریزی برای اتفاقات بصری کنسرت پانزدهم دی‌ماه را آغاز کرده‌ایم و برای این اجرا چند سازه مخصوص برای دکور ساخته خواهد شد. برای نمایشگرهای سالن و تصاویر پشت سر گروه هم ویدئوهای گوناگونی را تدارک دیده‌ایم. در اعضای اصلی گروه تغییری نخواهیم داشت و فقط یک نوازنده نی‌انبان همراه ما در این برنامه خواهد بود.»

این خواننده چندی پیش از طریق کانال تلگرام خود نسبت به برگزاری مسابقه‌ای برای کشف استعدادهای نوازندگی و با همکاری کمپانی «IBANEZ» اقدام کرده بود. یزدانی درباره این مسابقه هم که مهلت شرکت در آن تا دوازدهم دی‌ماه است اعلام کرد:«من اولین آرتیست از ایران هستم که برای گیتار «IBANEZ» انتخاب شدم و خودم به کمپانی پیشنهاد دادم که در کشور ما گیتاریست‌های جوان و مستعد زیادی داریم. منظورم نوازنده‌هایی است که با خواننده‌ها همکاری نمی‌کنند و حرفه‌ای نیستند اما استعداد خوبی در این عرصه دارند. پیشنهاد دادم مسابقه‌ای برگزار کنیم تا خیلی از این چهره‌ها را مردم ببینند. هشت قطعه از کارهای خودم را در کانال تلگرامم قرار دادم. هم نسخه با لیدگیتار و هم نسخه بدون لیدگیتار این کارها را در اختیار علاقه‌مندان قرار دادیم تا هم آن چیزی که گیتاریست ما نواخته را بنوازند. هم اینکه یک بار هم خودشان بنا به سلیقه‌ای که دارند ایمپرووایز کنند و فیلم بگیرند و به شماره‌ای که در تلگرام اعلام کرده‌ایم ارسال کنند. هنوز نمی‌دانم که چه تعداد فیلم به دست ما برسد اما از بین این دوستان پنج نفر انتخاب می‌شوند. با مشورت داوران این رقابت و همچنین نظر کمپانی، یک نوازنده از بین این پنج نفر برگزیده انتخاب می‌شود و در کنسرت پانزدهم دی‌ماه یک گیتار IBANEZ از طرف کمپانی به این شخص هدیه داده می‌شود. فیلم اجرای چهار نفر دیگر هم در کانال تلگرام من منتشر خواهد شد تا هنرشان دیده شود.»

او نهایتاً از آلبوم جدید و همچنین موزیک ویدئوهایی که در دست تولید دارد هم گفت:«کار روی آلبوم جدید را شروع کرده‌ام ولی امسال قطعاً منتشر نمی‌شود. همزمان با روند تولید این آلبوم تک‌آهنگ‌هایی را هم از طریق فضای مجازی به گوش مخاطبان می‌رسانیم. درباره تولید موزیک‌ویدئوهای جدید باید بگویم که طی چند ماه اخیر چهار ویدئو منتشر کردیم. در حال حاضر هم مشغول بررسی و برنامه‌ریزی برای ساخت دو موزیک ویدئو دیگر هستیم. امیدوارم در سال آینده بتوانم یک مجموعه تصویری دیگر هم منتشر کنم. از سوی دیگر تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا در کنسرت پانزدهم دی‌ماه تهران و اجرای بندرعباس از ویدئوی «گریم» رونمایی کنیم. این کار در مرحله تدوین قرار دارد و به کارگردانی علی اوجی و الیکا شاهوردی و گریم استاد «عبدالله اسکندری» عزیز تولید شده است.»
لینک کوتاه مطلب
27 دسامبر 2016 2,921 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ