به ذوق مجید اخشابی در آهنگسازی و نوازندگی غبطه می‌خورم

به ذوق مجید اخشابی در آهنگسازی و نوازندگی غبطه می‌خورم

به ذوق مجید اخشابی در آهنگسازی و نوازندگی غبطه می‌خورم
سه‌شنبه‌شب «محمد اصفهانی» در برنامه شب چله که به مناسبت شب یلدا از شبکه دوم سیما پخش می‌شد هنگام خواندن فرازی از شعر «دوش وقت سحر …» به این نکته اشاره کرد که سال‌ها پیش این شعر را در مایه بیات ترک اجرا کرده و آهنگساز این قطعه مجید اخشابی بوده است.

وی در مورد این همکاری گفت: ‌«یکی از تأسف‌های من این است که مجید(اخشابی) دیگر به این شکل کار آهنگسازی انجام نمی‌دهند و فقط برای خودش کار می‌سازد، من چند وقت پیش که ایشان را دیدم به او اصرار کردم که چند کار برای من بساز ولی ماشاالله آن‌قدر که گرفتار است نمی‌دانم برسد یا نه! یکی از چیزهای که من واقعاً به آن غبطه می‌خورم ذوق آقای اخشابی در آهنگسازی و نوازندگی است که امیدوارم در کنار خوانندگی آن را ادامه دهد، مجید چندین کار خوب برای من ساخته است و همین‌جا می‌خواهم روی آنتن زنده و در حضور مردم از او خواهش کنم آن قسمت را تعطیل نکند .»

لازم به ذکر است قالب همکاری‌های این دو هنرمند مربوط به دهه هفتاد و قطعات وقت سحر ، معراج ، زرین کلاه ، وصف علی ، شمع وجود ، عذر تقصیر ، سرگشته، ابر ، دیدار و چندین سازوآواز از آثار مشترک محمد اصفهانی و مجید اخشابی است.

همچنین اخشابی در آلبوم‌های تنها ماندم، هفت سین، فاصله، ماه غریبستان و گلچین با صدای محمد اصفهانی به نوازندگی سنتور و سه تار پرداخته بود.
لینک کوتاه مطلب
29 دسامبر 2016 3,185 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ