دوئل رضا یزدانی در نمایشگاه میلاد

دوئل رضا یزدانی در نمایشگاه میلاد

دوئل رضا یزدانی در نمایشگاه میلاد


رضا یزدانی که چندی پیش جدیدترین اثر خود دوئل در آینه را روانه بازار موسیقی کرده است ، قطعاتی از این آلبوم و آلبوم‌های گذشته خود را در تهران به روی صحنه برد.

این اجرا که قطعاتش به انتخاب طرفداران این خواننده انتخاب‌شده بود با “این روزها” از آخرین آلبوم وی آغاز شد.چند لحظه ابتدایی اجرا با نوازندگی اعضای گروه همراه بود و یزدانی قبل از ورود به صحنه خواندن را شروع کرد و با ورودش مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.

بعد از “این روزا” رضا یزدانی با حاضرین به گرمی به صحبت پرداخت و از آن‌ها برای حضورشان تشکر کرد و با جمله “وقتی هستین خوبه خوبم” از آن‌ها قدردانی کرد.او همچنین به ورود تماشاگران بعد از اجرای قطعه اول اشاره و بیان کرد که سعی کرده به قول خود عمل کند و اجرا را بدون تأخیر روی صحنه ببرد.

با پایان صحبت‌های این خواننده “آهنگ قدیمی” به‌عنوان دومین قطعه نواخته شد ، در طول این اجرا تک‌نوازی ساکسیفون باعث تشویق سالن شد.رضا یزدانی با اشاره به اینکه قطعه‌ای که قرار است اجرا شود مدت‌هاست در اجراها خوانده‌نشده قطعه “به دادم برس” را خواند.

باوجوداینکه بخشی از این کنسرت گذشته بود همچنان علاقه‌مندان مشغول وارد شدن به سالن بودند و رضا یزدانی قبل از اجرای “برزخ”اجازه داد تا آن‌ها در جا خود بنشینند. در حین اجرای قطعه بعدی که “یخبندونای قطبی چشمات” نام داشت، خواننده آلبوم ساعتا خوابن با استفاده از دکورهایی بر روی سن طراحی‌شده بود به زیر بالی که در گوشه‌ای از سن بود این قطعه عاشقانه را اجرا کرد تا فضای خاصی به سالن بدهد.

اجرای قطعه‌ی “تونل کندوان” با هنرنمایی نوازنده گیتار”میلاد عدل” همراه بود که مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.”آوانگارد”و “توریست” دو قطعه از آلبوم آخر این خواننده ادامه بخش این برنامه بودند و پس‌ازآن “هنوز دلم واسه تو تنگ میشه” که مدت‌ها نیز به اجرا نرسیده بود در سالن به نمایش گذاشته بود که موردتوجه نیز قرار گرفت.

ترانه محبوب “طهران تهران” پایان‌بخش قسمت اول اجرا بود که با شور خاصی، مردم با رضا یزدانی همراهی می‌کردند.

با پایان این بخش علی اوجی به روی صحنه رفت و صحبت‌هایش را با تشکر از اسپانسرهای برنامه آغاز کرد و به این نکته اشاره کرد که حمایت‌های آن‌ها باعث شده که گروه فقط به موسیقی بپردازند و دغدغه دیگری نداشته باشند.

در ادامه پنج نیم‌سکه به‌عنوان هدیه از طرف شرکت خودرو کاران سبلان نوین به پنج نفر از حاضرین داده شد که در طول قرعه‌کشی مهمانانی چون شبنم مقدمی، جواد رضویان و رضا سورتیجی، علی اوجی را در انتخاب برندگان همراهی کردند.

بخش بعدی برنامه اجرای قطعاتی به‌صورت آنپلاگد بود که در بخشی دیگر از سن که دکوری به‌صورت چند فانوس وجود داشت اجرا شد.

” الا یا ایهاالساقی” از حضرت حافظ زیر فانوس‌ها اولین قطعه‌ای بود که اجرا شد و پس‌ازآن قطعه “شک می‌کنم” از آلبوم خاطرات مبهم و سپس “مهتاب تو فانوس” در این بخش به اجرا درآمدند.

“سلول شخصی” با همخوانی حاضرین اجرا شد و بعدازآن “رادیو” بود که به اجرا درآمد و در بخشی از قطعه که به حرکت برف‌پاک‌کن و دست تکان دادن اشاره شد حاضرین با حرکت دست‌هایشان این قطعه را همراهی کردند تا این ترانه آرام و عاشقانه باحال و هوای خاصی در سالن اجرا شود.همچنین در این قطعه هم‌نوازی رضا یزدانی، آرش زمانیان و میلاد عدل فضای هیجان‌انگیزی را در سالن ایجاد کرد.

رضا یزدانی دو قطعه شاد “کی فکرشو می‌کرد” و “حرفهای بی مخاطب” را به‌صورت ریمیکس اجرا کرد که تماشاگران هم از این اتفاق راضی بودند و جو شادی در سالن حاکم بود. سپس قطعه “پرواز کن” اجرا و در ادامه “تاریخ تکراری” قطعه بعدی بود که نواخته شد.

با اعلام عدم وجود وقت رضا یزدانی مثل اجراهای گذشته “خلیج فارس” را به‌عنوان آخرین قطعه خواند که حاضرین با احترام به خلیج همیشگی فارس و نام ایران این قطعه را ایستاده همراهی کردند

گفتنی است این کنسرت مهمانان ویژه‌ای چون شبنم مقدمی ، جواد رضویان، سعید خلیلی (مجری طرح دو آلبوم آخر)، مانی اسکندری ،هومن ارژ‍نی، رضا سورتیجی، حسن علیشیری و مریم شجاعی داشت

همچنین این اجرا به همت اسپانسرهایی چون آمارانت، تعطیلات رویایی، نوین چرم، خودرو کاران سبلان نوین و ایواسنز و به کوشش شرکت رویال هنر برگزار شد

اعضای گروه رضا یزدانی همچون گذشته متشکل از؛ محمد خرمی نژاد (درام)، آرش زمانیان (گیتار بیس)، آرش زمانیان (گیتار الکتریک)، مازیار احمد پور(گیتار الکتریک)، شهروز بردوده (کیبورد و پیانو) و علیرضا مهدیزاده (ساکسیفون) بود.
لینک کوتاه مطلب
10 آگوست 2016 2,154 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ