درخواست مردم از صداپیشه جناب خان در یک کنسرت

درخواست مردم از صداپیشه جناب خان در یک کنسرت

درخواست مردم از صداپیشه جناب خان در یک کنسرت

حضور صداپیشه عروسک محبوب «خندوانه» در کنسرت شب گذشته – یکشنبه ۵ دی ماه – گروه «لیان» در تالار وحدت با برخی حواشی در سالن همراه شد.

در شب دوم کنسرت گروه «لیان»، که با حضور چهره های سرشناس فراوان در تالار وحدت روی صحنه رفت، محسن شریفیان پس از معرفی «محمد بحرانی» (صداپیشه جناب خان)، گفت: «قطعا جناب خان تاثیر و نقش زیادی در معرفی موسیقی نواحی علی الخصوص موسیقی جنوب و بوشهر به نسل جدید داشته و امیدواریم هر چه زودتر این عروسک محبوب به خانه‌های همه برگردد.»

شریفیان افزود: «صدای محمد بحرانی به این عروسک روحی بخشیده و جناب خان بدون صدای محمد بحرانی مفهومی و امیدوارم هر چه زودتر مشکلات حل شود و باز هم شاهد هنرنمایی جناب‌خان در برنامه خندوانه باشیم و از مسئولین صدا و سیما می‌خواهیم که در این مورد تدابیر مقتضی را بیندیشند تا باز هم شاهد ترویج فرهنگ بومی و محلی ایران در بین خانواده‌های ایرانی باشیم.»

پس از صحبت های محسن شریفیان جمب و جوش جالب توجهی در بین حاضرین در سالن تالار وحدت بوجود آمده و همه یکصدا فریاد می زدند: «جناب‌خان رو برگردون!».

این واکنش جالب از سوی حاضرین در سالن باعث شد صداپیشه جناب خان بارها و بارها از صندلی خود بلند شود و نسبت به این خواسته جمعیت حاضر ابراز احساسات کند و با حرکاتش نشان دهد که او نمی تواند نقش چندانی در این ماجرا داشته باشد.

شب دوم کنسرت گروه «لیان» با حضور چهره هایی چون محمدرضا فروتن، کمند امیرسلیمانی، لیلا رجبی، داریوش فرضیایی، امیر حسین متقیان، حسین ماهینی، ابوالحسن داودی، مرجانه گلچین و… روی صحنه رفت.

لیلا رجبی دقایقی پس از اتمام این کنسرت در صفخات شخصی خود با انتشار عکسی دو نفره با «محمد بحرانی» نسبت به واکنش جمعیت حاضر در تالار وحدت واکنش نشان داد و نوشت: «امیدوارم محمد بحرانی و جناب خان بزودی برگردند. ما این روزها بیشتر از روزهای دیگر برای اینکه شادی مهمان خانه ما شود جناب خان را نیاز داریم. خندوانه دیگر بدون شما جالب نیست.»

اجرای آئینی تحت عنوان «دو من دوئی» (نوعی مراسم آئینی در جنوب که توسط دو خواننده برگزار می شود)،همنوازی نی انبان و کمانچه و دیجیریدو، خیام خوانی و اجرای قطعات محبوب گروه لیان از دیگر بخش‌های این کنسرت بودند.
لینک کوتاه مطلب
27 دسامبر 2016 2,929 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ