خیز «علی زندوکیلی» برای تصاحب لقب پرفروش‌ترین خواننده تلفیقی سال

خیز «علی زندوکیلی» برای تصاحب لقب پرفروش‌ترین خواننده تلفیقی سال

خیز «علی زندوکیلی» برای تصاحب لقب پرفروش‌ترین خواننده تلفیقی سالتمامی بلیت‌های شش سانس اجرای «علی زندوکیلی» در برج میلاد تهران به پایان رسید. در ابتدا قرار بود که این خواننده طی روزهای ششم و هفتم شهریورماه در این سالن با مخاطبانش دیدار داشته باشد و پوسترهای اولیه برای تبلیغ کنسرت او هم با همین‌ تاریخ‌ها منتشر شده بود. اما به دلیل استقبال خوب مخاطبان، سامانه «tik8» برای فروش بلیت‌های یک شب دیگر یعنی سیزدهم همین ماه به روی علاقه‌مندان گشوده شد. اما اخیراً معدود بلیت‌های باقی‌مانده از سومین اجرای علی زندوکیلی در برج میلاد هم به پایان رسید. هنوز از موسسه فرهنگی هنری «رنگین کمان هنر جوان» به عنوان برگزارکننده این اجراها، خبری مبنی بر تمدید دوباره اعلام نشده است.

علی زندوکیلی تابستان سال گذشته آلبوم «یادی به رنگ امروز» را به عنوان اولین مجموعه مستقل خود روانه بازار کرد و پس از آن اجراهای زنده این خواننده به شکل جدی آغاز شد. این خواننده در کنار طی‌کردن روند صعودی فروش بلیت‌هایش، تک‌قطعاتی را هم طی چند ماه اخیر به مخاطبانش ارائه کرد و این مسأله هم روی میزان استقبال از اجراهایش تأثیرگذار بود. زندوکیلی در حالی 6 سانس کنسرت در ماه شهریور خواهد داشت که با احتساب اجراهای اردیبهشت و خرداد او در برج میلاد، باید این خواننده را یکی از مدعیان جدی کسب رکورد پرفروش‌ترین خواننده تلفیقی سال قلمداد کرد. البته خواننده قطعه «لالایی» در این زمینه رقبای جدی و سرسخت دارد.

طی روزهای آینده ضمن انتشار گزارش کنسرت‌های شهریورماه علی زندوکیلی، خبرهای اختصاصی درباره جدیدترین فعالیت‌ها و آثار او از طریق سایت «پرشین سانگ» منتشر خواهد شد.
لینک کوتاه مطلب
27 آگوست 2016 1,834 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ