خبر ویژه خواننده پاپ در اجرای جشنواره موسیقی فجر

خبر ویژه خواننده پاپ در اجرای جشنواره موسیقی فجر

خبر ویژه خواننده پاپ در اجرای جشنواره موسیقی فجرکنسرت امیرعباس گلاب در سالن همایش ایرانیان با استقبال مخاطبان روی صحنه رفت.

این خواننده پاپ در این کنسرت برای نخستین بار اعلام کرد که نخستین آلبوم رسمی‌اش به نام «قله» به زودی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

امیرعباس گلاب در این کنسرت قطعات «فقط برو»، «تو از کجا پیدات شد؟»٬ «گونه»، «دیوونه»، «قله»، «بانو جان»، «ازدواج»، «دلخوشی»، «عشق تو»، «صدای بارون»، «بریم دریا»، «ساده است» و «بخشش» را اجرا کرد. این خواننده پس از خواندن قطعه «فقط برو» که با استقبال حاضران همراه بود به سلام و خیر مقدم به حاضران پرداخت و گفت: مرا از اجرای جشنواره ترسانده بودند و می گفتند مخاطبان این اجراها خوب نیستند اما شما از اول به من انرژی دادید، امیدوارم تا پایان کنسرت نیز پرانرژی باشید. او درگذشت تعدادی از هموطنان در حادثه غرق شدن نفتکش سانچی را تسلیت گفت و از حاضران خواست به احترام قربانیان یک دقیقه سکوت کنند.

این خواننده در بخشی از برنامه با تشکر از مادرش که در سالن حضور داشت، عنوان کرد: مادرم از کودکی مرا تشویق می کرد که خواننده شوم و من خوشحالم که آرزوی او را برآورده کردم. من زمانی خواب این صحنه ها را می دیدم. امیرعباس گلاب در بخش بعدی برنامه و برای اجرای قطعه «عشق تو» از روی سن پایین و میان حاضران آمد. همچنین همزمان با اجرای تعدادی از قطعات از جمله «قله» و «بانو جان» کلیپ های این خواننده در سالن پخش شد. امیرعباس گلاب در طول این اجرا از تهیه کننده آثار و کنسرت‌هایش «محمدرضا خانزاده» و همچنین محسن رجب‌پور تقدیرو تشکر نمود. این خواننده در بخش پایانی این کنسرت گفت: ترانه های من در غم و شادی با شما بوده اند و امیدوارم در آن لحظات به یاد من باشید. او بدون این که از حمید صفت نامی ببرد، قطعه «بخشش» را به یاد این خواننده اجرا کرد.

علی آقایی گیتار بیس، پیمان جوینده پیانو، امیرعلی رحمانی پرکاشن، عرفان پاشا ویولون، فرزاد رضایی گیتار الکتریک، سهراب رمضانزاده درامز، امیر محمدی صدابردار، مهیار رضوان سرپرست گروه، عرفان قوی‌قلب، سعید شمسی کیبورد در گروه نوازندگان حضور داشتند.

منبع: موسیقی ما
لینک کوتاه مطلب
20 ژانویه 2018 2,712 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ