حامد زمانی: قطعه‌ی ‌«شمشیر» راوی تنهایی و زجر آدمی‌ست

حامد زمانی: نشان دادن نیمی از من، خودخواهی ست

حامد زمانی: قطعه‌ی ‌«شمشير» راوی تنهایی و زجر آدمی‌ست

حامد زمانی جدیدترین تک آهنگ خود را در فضایی اجتماعی منتشر کرد.

زمانی که پیش‌ازاین و با آغاز روند جدید فعالیت‌هایش آثاری را به تهیه‌کنندگی خودش روانه بازار کرده بود، پس از انتشار تک آهنگ «شمشیر» به خبرنگاران گفت: «تک آهنگ شمشير چهارمين اثر‌ي‌ست كه متوالياً ذيل نام استوديو «ايستاده» و به تهیه‌کنندگی خودم توليد می‌شود. به لحاظ محتوايي در یک اثر اجتماعی است كه اين روزها تنها دغدغه‌ی ذهني من است.»

زمانی افزود: «موسيقي اجتماعي يعني حرف مردم؛ درد جامعه. براي همين است كه دو سال است خودم تهیه‌کنندگی كارهايم را بر عهده می‌گیرم. چون تهیه‌کنندگی موسيقي در كشور ما فقط در انحصار موسيقي عاشقانه‌ها است. شمشير نماد هويت،سنت و عقيده‌ي ماست كه به امانت بما رسيده. چيزي كه اگر گم شود به تبعش "اخلاق" هم گم می‌شود. شمشير ؛ معيار است و جداكننده "مرد" از "نامرد". نه می‌خرد و نه خريده می‌شود. تلخ است و برنده... نه باکسی تعارف دارد و نه باکسی دمخور می‌شود؛ نه رنگ مي‌بازد و نه زنگ مي‌زند. خالص و پاك است؛ براي همين از كسي نمي‌ترسد!»

خواننده «شمشیر» گفت: «در یک‌کلام؛ قطعه‌ي شمشير راوي تنهايي و زجر آدمي‌ست كه در دنياي مدعيان ترسو جايگاهي ندارد. دنيايي كه سپر و نقاب داشتن در آن به‌صرفه است نه شمشير!»

گفتنی است حامد زمانی در حال تولید و طی مراحل اخذ مجوزهای نخستین آلبوم رسمی خود است و اخبار و اطلاعات این آلبوم به‌زودی منتشر خواهند شد.

منبع: ریتم نو
لینک کوتاه مطلب
2 سپتامبر 2017 3,273 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ