حافظ ناظری امشب مهمان خندوانه می‌شود

حافظ ناظری امشب مهمان خندوانه می‌شود

حافظ ناظری امشب مهمان خندوانه می‌شود
حافظ ناظری خواننده موسیقی ایرانی پنجشنبه شب هفتم مرداد ماه با حضور در برنامه تلویزیونی «خندوانه» با رامبد جوان به گفتگو می نشیند.

حافظ ناظری خواننده موسیقی ایرانی که مدتی است پروژه موسیقایی «ناگفته » را اجرا می کند، پنجشنبه شب هفتم مرداد ماه با حضور در برنامه تلویزیونی « خندوانه» با رامبد جوان به گفتگو می نشیند.

این خواننده موسیقی ایرانی که طی ماه های گذشته یکی از فعال ترین خواننده های موسیقی کشورمان در برگزاری کنسرت های مختلف در تهران و شهرستان های بوده است، طی هفته های آینده همراه با پدرش شهرام ناظری دور تازه کنسرت «ناگفته » را به تهیه کنندگی موسسه« آوای هنر» در محوطه باز برج میلاد تهران برگزار می کند.

فصل جدید کنسرت «ناگفته» ساخته حافظ ناظری و به خوانندگی شهرام ناظری که قرار است در فضای متفاوتی برگزار شود همانند دور اول این کنسرت از شهر شیراز آغاز می‌شود و در ادامه، گروه «ناگفته» به سایر شهرهای ایران سفر خواهند کرد. در این دوره از کنسرت‌های «ناگفته» که با تغییراتی آغاز می‌شود، نوازندگان جدیدی نیز به اعضای گروه اضافه شدند. در راستای این تغییرات، قطعات جدیدی هم جایگزین قطعات قبلی شدند که تنظیم جدیدی نیز روی آنها صورت گرفته است.
لینک کوتاه مطلب
1 آگوست 2016 1,684 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ