جشن امضای آلبوم «قایق کاغذی» برگزار می‌شود

جشن امضای آلبوم «قایق کاغذی» برگزار می‌شود

جشن امضای آلبوم «قایق کاغذی» برگزار می‌شود


گروه موسیقی «پازل» که به تازگی نخشتین آلبوم رسمی خود با عنوان «قایق کاغذی» را منتشر کرده، مراسم جشن امضای این آلبوم را برگزار می‌کند.

جشن امضای آلبوم «قایق کاغذی» عصر روز شنبه 23 مرداد 1395 از ساعت 18 الی 19:30 در «بوکلند» واقع در طبقه سوم مجتمع پالادیوم (واقع در خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف) برگزار خواهد شد.

در این مراسم که به همت موسسه «آوازی نو» برگزار می‌شود، اعضای گروه پازل (علی رهبری و آرین بهاری) و تعدادی از عوامل آلبوم «قایق کاغذی» حضور خواهند داشت.

آلبوم «قایق کاغذی» همزمان با پخش فیزیکی توسط «دنیای هنر»، به صورت دیجیتالی نیز به فروش می‌رسد و تمامی عواید حاصل از فروش دیجیتالی آن به مدرسه معلولین ذهنی «ایمان» اختصاص می‌یابد.

حضور در برنامه جشن امضای آلبوم «قایق کاغذی» پازل بند برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

آلبوم بسیار زیبای قایق کاغذی از پازل باند هفته گذشته بصورت رسمی در سراسر کشور منتشر شد و در اختیار علاقمندان قرار گرفت و همچنین از طریق رسانه فرهنگی و هنری پرشین سانگ به همراه متن آهنگ های آلبوم در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که این آلبوم شامل 12 ترک به نام های کم کم ، اصلا دلم خواست ، قایق کاغذی ، گریه چیه ، قرار نیست ، جاده ، دست عاشقی ، چرا رفتی ، خستم ، چی سرت اومد ، وابسته و حقم اینه میباشد.
لینک کوتاه مطلب
13 آگوست 2016 2,777 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ