بیوگرافی سعید شایسته

بیوگرافی سعید شایسته

سعید شایسته خواننده و هنرمند محبوب کشور که در فضای مجازی بهش لقب داده اند اسم اصلی ایشان عباس مبارکی در 24 آبان ماه 1359 در شهرستان ورامین دیده به جهان گشود.

وی با 5 آلبوم موسقی توانست موج عظیمی توجه مثبت را به خودش جلب کند.پدر او در قسمت حرفه ای کارخانه فعالیت میکرد و مادرش پس از اندکی به نایب رییسی سرپرست آنجا منصوب شد و در کنار آن شغل خیاطی را نیز در کارخانه انجام می داد

او اوایل دوران نوجوانی به رشته بیوگرافی ورزشکاران کشتی می رفت و خوب هم کشتی میگرفت و به صورت خیلی عالی در سال 1368 وارد عرصه پهلوانی کشتی شد و بعد ها به بدن سازی گرایش یافت و در کنار آن به آهنگ خوانی ادامه میداد.

سعید شایسته کار خوانندگی را وقتی که به مشهد مقدس برای زیارت با پدر و مادرش رفته بودند از بازارچه الغدیر کنونی یک ساز خرید و بعدها با نفس و صدای خوبی که خدا دادی بود خیلی خوب ساز زد و خوانندگی کرد بعدها بعد از یکم به راه افتادنش نگذشته بود که پیشنهاد ارکستری در مجالس رقص و پایکوبی دعوت شد و بعد گروه ارکستری راه انداخت با نام یاران و فعالیت خودش را گسترده کرد.

سعید شایسته در سال 1374 تصمیم به مهاجرت از ایران کرد و مدتی در دبی ساکن شد و بعد توانست اقامت کشور سوئد را بگیرد. وقتی در سوئد بود و در یکی از کنسرت ها برنامه اجرا میکرد ناگهان یک دختر را دید و همچنان از آن زمان وابسته وی شده بود و در نهایت پس از مدتی از او خواستگاری کرد و جواب مثبت داد و باهم عروسی کردند و 2 سال نکشید به خاطر مشکلاتی از هم جدا شدند و هم چنان مجرد است و ازدواج مجدد نکرده است .

برای نخستین بار آلبوم خود را که با نام قصر گلی منتشر کرد.

 

آثار سعید شایسته

 

آلبوم قصر گلی

کتاب سرنوشت
عزیزم کجایی
دختر تهرونی
عاشقت هستم
دل ساده
قصر گلی
ای یار
رعنا

 

 

آلبوم آزارم بدی آزارت میدم

خوشگله
دل ای دل
منو فروختی
طناز
دوست دارم
دلای آدما
زندگیه
تقصیر توست
آزارم بدی
ایران
آرومی

 

 

آلبوم گلی

گلی
مشکی
قسم
من سازگارم
خاتون عشق
دوست دارم
ده ماه
ناز میکنی
مادر
قربونی
ریمیکس

 

 

تک آهنگها

 

نترس
دیدی اونم تنهات گذاشت
رویای شبانه
دلم هواتو کرده
دلتنگی
بیا بیا
عزیز دلم
آخرین قسم
شب عیدا
آه از بی وفایی
پرستوی غریب
رفیق نیمه راه
شب مستی
نگاه عاشقانه
لینک کوتاه مطلب
25 سپتامبر 2017 14,695 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ