بازتاب کنسرت های محمد علیزاده در سایت انگلیسی

بازتاب کنسرت های محمد علیزاده در سایت انگلیسی

بازتاب کنسرت های محمد علیزاده در سایت انگلیسیکنسرت های «محمد علیزاده» در سایت انگلیسی «فایننشیال تریبون»(Financial Tribune) بازتاب پیداکرده است

«محمد علیزاده» خواننده محبوب و احساسی موسیقی پاپ، که رکورددار اجرا در ایران است؛ و در این زمینه همواره خود، رکورد قبلی اش را می شکند؛ مورد توجه سایت انگلیسی زبان «فایننشیال تریبون» قرار گرفته است.
در این سایت به اجرا های کنسرت محمد علیزاده در تهران و شهرستان ها اشاره شده است؛ و یاد آور شده است که وی تا به حال دو آلبوم «سورپرایز» و «دلت با منه» را منتشرکرده است؛ که شامل قطعاتی احساسی می باشد.
گفتنی است آلبوم جدید «محمد علیزاده» بیست و سوم دی ماه همزمان با سالروز تولدش منتشر خواهد شد.«میلاد ترابی» و «مهرزاد امیرخانی» از جمله افرادی هستند که در تولید این آلبوم، با «محمد علیزاده» همکاری داشته اند.
در روزهای آتی کنسرت های «محمد علیزاده» در تهران و شهرستان برگزار خواهد شد؛ که تمامی بلیت های کنسرت ۱۱ و ۱۴ دی ماه تهران او به فروش رفته است.
تمدید پیاپی کنسرت های «محمد علیزاده» در تهران و شهرستان ها اتفاقی که این روزها نه تنها دور از انتظار نیست؛ بلکه کاملا قابل پیش بینی به نظر می رسد.

جدیدترین اخبار و گزارشهای کنسرت ها را از رسانه پرشین سانگ دنبال کنید.
لینک کوتاه مطلب
25 دسامبر 2016 3,048 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ