بارش «تگرگ» در سالن میلاد

بارش «تگرگ» در سالن میلاد

بارش «تگرگ» در سالن میلاد


سومین کنسرت میثم ابراهیمی خواننده موسیقی پاپ کشور با اجرای قطعات آلبوم تگرگ شامگاه جمعه ۱۵ مردادماه و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و این خواننده مژده انتشار آلبوم جدید در آینده‌ای نزدیک را به هوادارانش داد.

در ابتدا و پس از پر شدن صندلی‌های سالن ، چراغ‌های سالن خاموش شد و سپس اعضای ارکستر با تشویق هواداران به روی استیج آمدند و پس از کوک‌کردن سازهایشان ، قطعه ریتمیک و پرانرژی «حالا حالا» را نواختند و سپس میثم ابراهیمی در میان تشویق‌های بی‌امان هواداران به روی استیج آمد و این قطعه را با تسلط کامل اجرا کرد.

پس از اجرای این قطعه ، ابراهیمی ضمن خوشامدگویی به هواداران گفت : « خیلی خوشحالم که امشب اینجا هستید و می‌خواهیم در کنار هم خاطره سازی خوبی کنیم.»

ابراهیمی در ادامه قطعات عشق ، منو نگاه کن ، اونم رفت ، عشقم ، ستاره بارون ، جدایی ، خسته‌ام ، حس تو ، خاطره ، خواهش ، دوست دارمت ، تگرگ ، یه ثانیه ، همیشه یکی هست ، شاید عاشقشم ، خودتم می دونی و برگ‌های ولگرد را اجرا کرد و شبی با یادماندنی را برای هواداران خود رقم زد.

کیوان فرشیدنیا (گیتار باس) ، رضا چشم شب (گیتار کلاسیک) ، علی حقیقی (گیتار الکتریک) ، مرسل وطنی (ساکسوفون) ، عرفان پاشا (ویولن) ، امین قیاسی (پرکاشن) ، علی پناهیان (درامز) ، پیمان محبت پور (کیبورد) و عماد لاریجانی (رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد و پیانو) اعضای ارکستر میثم ابراهیمی را تشکیل دادند.

پدر میثم ابراهیمی مهمان ویژه این کنسرت بود.همچنین سعید شهروز ، مسعود سعیدی ، علی مرادی ، زایا سلیمان ، بهنام صفاریان و همسرشان و مهندس کاشانی از جمله مهمانان سانس دوم این کنسرت بودند.

حواشی:

*هنگام معرفی سعید شهروز، میثم ابراهیمی یک قسمت از قطعه محبوب «غزلک» را بدون ارکستر اجرا کرد.

*در هنگام اجرای قطعه «عشقم»، ابراهیمی لحظاتی به نواختن پرکاشن پرداخت و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

*بعد از اجرای قطعه «حس تو»، ابراهیمی گفت: «من سه یا چهار قطعه برای خدا خواندم و خیلی خوشحالم که به دل شما هم نشسته و لذت بردید.»

*در ادامه کنسرت ، ابراهیمی یک سوپرایز برای هوادارانش داشت و مژده انتشار آلبوم جدیدش را به هواداران داد و همچنین یک قسمت از یکی از قطعات این آلبوم را برای هوادارانش بدون ارکستر خواند.

*هنگام اجرای قطعه «عاشقتم شاید»، ابراهیمی از هوداران درخواست کرد تا با روشن کردن نور تلفن های همراه خود ، سالن را ستاره بارون کنند.

*میثم ابراهیمی پس از معرفی پدرش که در سالن حضور داشت ، به پایین از استیج آمد و او را در آغوش گرفت و صحنه زیبایی را در سالن ایجاد کرد.

*در ادامه کنسرت به درخواست سعید شهروز ، قطعه «نبض» بدون ارکستر اجرا شد.همچنین قطعه «نارنجی» نیز به درخواست هواداران بدون ارکستر اجرا شد.

*در اواخر کنسرت ، قطعات «دوست دارمت» و «خاطره» مجدد اجرا شد.

گفتنی است ؛ این کنسرت به همت شرکت «آوای سگال پارس» به مدیریت اجرایی «علیرضا نصیری زاده» برگزار شد
لینک کوتاه مطلب
10 آگوست 2016 3,770 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ