باران عشق در شب تابستانی تالار وحدت

باران عشق در شب تابستانی تالار وحدت

باران عشق در شب تابستانی تالار وحدت


کنسرت «باران عشق» با اجرای آثار «ناصر چشم آذر» برگزار شد.
این آهنگساز سرشناس، 18 و 19 مرداد با همراهی ارکستری بزرگ در تالار وحدت تهران روی استیج رفت و آثار خاطره‌انگیزش را در چهار بخش به اجرا درآورد. در این کنسرت که به همت موسسه «آوای دوران» به مدیریت خانم کاویانی و به تهیه‌کنندگی «رسول ترابی» برگزار می‌شد، «مانی رهنما» به عنوان خواننده میهمان قطعاتی را اجرا کرد.

در بخش اول این کنسرت، قطعاتی از آلبوم خاطره‌انگیز «باران عشق» اجرا شد. «باران عشق» ، «انتظار»، «شور عشق» و «خواب»، آثار بی‌کلامی بودند که در این بخش به اجرا درآمدند. قطعه «خواب» با پخش کلیپی به زنده‌یاد «عباس کیارستمی» تقدیم شد.

بخش دوم کنسرت به اجرای قطعاتی از موسیقی فیلم‌ها اختصاص داشت. در این بخش موسیقی فیلم‌ و سریال‌های تاراج (اثر زنده‌یاد ایرج قادری)، قارچ سمی (اثر زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور)، قصه‌های مجید (اثر کیومرث پوراحمد) به اجرا درآمد و سپس قطعه‌ای ترکیبی از موسیقی «هامون»، «خواب و بیدار» و «اجاره‌نشین‌ها» اجرا شد.

سومین بخش این کنسرت با اجرای قطعه بی‌کلام «باران شادی» آغاز شد و سپس یک رنگ آذری به اجرا درآمد. سپس نوبت به اجرای قطعه پرطرفدار «سوغاتی» رسید.

در ادامه «مانی رهنما» به دعوت ناصر چشم آذر روس استیج آمد تا چهارمین بخش از کنسرت که به قطعات باکلام اختصاص داشت اجرا شود. «زائر»، «هجرت» و «خلوت» اجرا شد و در پایان نوبت به اجرای قطعه پرطرفدار «خدای آسمون‌ها» رسید؛ قطعه‌ای که در هر دوشب کنسرت به درخواشت حضار دو بار اجرا شد.

فرهاد قائمیان، حمید گودرزی، حامی، بابک صحرایی، علی موثقی، علی معصومی، رضا تاجبخش، اعضای گروه سون، رسول صدیق و... از جمله میهمانان این کنسرت بودند.

«رسول ترابی» -تهیه‌کننده کنسرت- در پایان این برنامه به «موسیقی ما» گفت: «با توجه به استقبال مخاطبین، کنسرت «باران عشق» برای یک شب دیگر تمدید شده و جناب چشم آذر سوم شهریورماه بار دیگر در تالار وحدت هنرنمایی خواهد کرد. فروش بلیت‌های این کنسرت از طریق سایت ایران‌کنسرت آغاز شده است.»
لینک کوتاه مطلب
10 آگوست 2016 3,486 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ