امید نعمتی بعد از چهار سال حرمان را منتشر کرد

امید نعمتی بعد از چهار سال حرمان را منتشر کرد

امید نعمتی بعد از چهار سال حرمان را منتشر کردامید نعمتی (خواننده گروه پالت) بعد از انتشار دو قطعه از نخستین آلبوم شخصی‌اش، سرانجام این آلبوم را با نام «حرمان»، امروز چهارشنبه 20 دی‌ماه در دو نسخه فروشگاهی (بوکلت) و مویرگی (وَلت) در سراسر ایران منتشر کرد.

«حرمان» نام اولین آلبوم مستقل امید نعمتی است که تولید آن از چهار سال پیش آغاز شد و با 10 قطعه متفاوت از آنچه که تا به امروز از این خواننده شنیده‌ایم، در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

در این آلبومِ الکتروآکوستیک اشعاری از شاعران معاصر همچون حمید مصدق، مهدی اخوان‌ثالث، رسول یونان، هوشنگ ابتهاج، حسین منزوی و نادر نادرپور قرار دارد که با تنظیم صادق تسبیحی و آهنگسازی مشترک صادق تسبیحی و امید نعمتی تولید شده است.

حدود چهار سال پیش بود که امید نعمتی به همراه صادق تسبیحی، کاوری از قطعه قدیمی «مریم چرا» را آماده و با نام «حرمان» منتشر کردند. این قطعه آنقدر پرمخاطب شد که تصمیم گرفتند به شکلی جدی‌تر، آن را با قطعاتی در همان سبک و سیاق، در قالب یک آلبوم منتشر کنند که نتیجه آن آلبوم «حرمان» شد.

در این آلبوم که یکی از ویژگی‌هایش حضور نوازندگان گسترده و تیم بزرگ تولید در آن است، علاوه بر اعضای گروه «پالت» یعنی روزبه اسفندارمز، مهیار طهماسبی، داریوش آذر و کاوه صالحی، نوازندگانی همچون کوروش بابایی، بهرنگ بقایی، دارا دارایی، نیما رمضان دانیال جورابچی، مازیار خواجیان و امین طاهری نیز ساز زده‌اند و آرش پاکزاد و رضا فرهادی نیز وظیفه میکس و مسترینگ آن را به عهده داشته‌اند.

امید نعمتی این روزها مشغول تمرین برای اجرا در بخش تلفیقی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر است که روز جمعه 29 دی ساعت 22 در سالن ایرانیان برگزار خواهد شد تا به این ترتیب برای اولین بار از قطعات آلبوم جدیدش با اجرای زنده رونمایی کند.

منبع: موسیقی ما
لینک کوتاه مطلب
10 ژانویه 2018 7,579 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ