امید حاجیلی با قطعه گیلکی «رعنا» مهمان شمال ایران شد

امید حاجیلی با قطعه گیلکی «رعنا» مهمان شمال ایران شد

امید حاجیلی با قطعه گیلکی «رعنا» مهمان شمال ایران شدکنسرت «امید حاجیلی» در شهر رشت برگزار شد. این خواننده روز 27 دی و به میزبانی تالار مجلل با مخاطبان خود از دیار باران دیدار کرد. این کنسرت به تهیه‌کنندگی شرکت «دیدافزار سیستم» به مدیریت «فرهاد شمس» و گروه اجرایی فورته‌بند روی صحنه رفت. امید حاجیلی در این برنامه منتخبی از قطعات خاطره‌انگیز خود نظیر واویلا، دوباره، دلبر، باریکلا و دلبر سیاه و... را روی صحنه برد. اما پرطرفدارترین قطعه این کنسرت «رعنا» بود. او این اثر را با گویش گیلکی اجرا کرد که استقبال چشمگیر حاضرین در سالن را به دنبال داشت.

اما حاجیلی در ادامه اجراهایش در شمال کشور روز 28 دی هم مهمان مردم رامسر بود. این اجرای او هم به تهیه‌کنندگی فرهاد شمس در سالن هتل رامسر برگزار شد و این خواننده تور شمال کشور خود را طی دو شب به پایان رساند و عازم شهرهای دیگر ایران شد.

مجید برومند (گیتار بیس و سرپرست ارکستر)، رامین زواری (درامز)، ارشام غفوری (گیتار الکتریک)، حسین شریفی (ترومبون)، حسن فراهانی (ترومپت)، آرش صمیمی (ساکسفون، فلوت، نی)، یاسر محمودی (نی انبان، سرنا)، مجید کمالی و محمد ماه‌رویان (بک وکال)، اشکان پورفرخی (پرکاشن) و مجتبی اسدزاده (کیبورد) اعضای ارکستر امید حاجیلی در این کنسرت بودند.

منبع: موسیقی ما
لینک کوتاه مطلب
21 ژانویه 2018 20,254 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ