امید حاجیلی اشک همه را در آورد!

امید حاجیلی اشک همه را در آورد!

امید حاجیلی اشک همه را در آورد!خواننده آلبوم «حاجیلیتو» با همان انرژی همیشگی در سالن همایش‌های ایرانیان و در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در تهران روی صحنه رفت.

امید حاجیلی با قطعه «مجنونم کنی» روی صحنه آمد و در همان ابتدای کنسرتش رو به حاضرین گفت: «از مسئولین سالن تقاضا دارم همه سیستم گرمایشی سالن را خاموش کنند چون کنسرت‌‌های من با بقیه کنسرتها فرق دارند و اگرگرمای سالن بیشتر از این باشد، تا آخر اجرا همه ما از شدت هیجان دست زدن آب می‌شویم.»

حاجیلی همچنین گفت: آنهایی که از قبلا به کنسرت من آمده اند می‌دانند که کنسرت های من سه شرط اصلی دارد. اول اینکه وقتی از سالن بیرون می روید بای حتما کف دستان شما قرمز شده باشد. دوم اینکه فردا صبح صدایتان گرفته باشد و درنیاید و سوم هم اینکه فردای کنسرت های من حوالی عصر باید پشت کتف و کول هایتان باید بگیرد و درد داشته باشید. اگر این شرایط برایتاناتفاق نیفتاد بدانید که برای کنسرت من آن انرژی همیشگی را صرف نکرده اید. حاجیلی که کل برنامه‌اش در همه کنسرت‌های این سالها سرشار از ریتم و هیجان و انرژی است، در اوایل برنامه خود نیز گفت: ما همیشه در کنسرتهایمان اشک همه را با قطعات غمگین و آرامی که داریم در می آوریم و امروز هم باید اشک شما را دربیاوریم و این قطعات عمدتا آرام و غمگین امیدوارم حوصله تان را سر نبرد!

حاجیلی قبل از هر قطعه تاکید می کرد: برای قطعه غمگیم بعدی آماده اید؟ و پس از واکشن حاضرین، شادترین و ریتمیک ترین قطعه خود را اجرا می کرد تا سالن همایش های ایرانیان لحظاتی پر از انرژی و هیجان را تجربه نماید. ربابه،افتاد، وقت گل نی، پریزاد،ای داد، پشت باغ مولوی،باریکلا، ترک دیار، رعنا و... قطعات این خواننده بودند که فضایی شاد را در سالن باعث شدند و حضور و تک نوازی استاد وحید اسداللهی از دیگر بخش های مهیج کنسرت امید حاجیلی بود.

حاجیلی سپس گفت: من بهترین سالهای کاری ام را به عنوان نوازنده در ارکستر مرحوم ناصر عبداللهی بوده‌ام وهنوز هم بهترین خاطرات رااز آن سالها دارم. همیشه به او مدیون بوده و هستم و در همه کنسرت هایم اثری ازاین خواننده بزرگ پاپ ایران اجرا کرده و میکنم و آنرا به روح بزرگ ناصر تقدیم می کنم. حاجیلی اثری جنوبی را خواند و در ادامه نیز با اجرای قطعات آذری، گیلکی و جنوبی به اقصی نقاط ایران سفری کوتاه داشت تا مخاطبان در سالن یک دور موسیقی کل ایران را با سبک و سیاق خاص امید حاجیلی بشنوند.

اجرای قطعه پرطرفدار «دلبر» مهم ترین و پرطرفدارترین بخش کنسرت حاجیلیتو بود که با تک نوازی عالی حسین شریفی آخرین ته مانده های انرژی حضار هم در سالن پیچید تا کنسرت امید حاجیلی واقعا اشک همه را در روز دوم جشنواره موسیقی فجر در آورده باشد!

مریم کی احمدی، سمیرا ملک، علی مرادی و مجید کمالی اعضای گروه کر، حسین شریفی، ، و آرش صمیمی نوازندگان ساز های بادی، مجید برومند نوازنده گیتار بیس، اشکان پور فرخی و نوید کرامین نوازندگان پرکاشن، ناصر گرجی نوازنده نی انبان، آرشام غفوری نوازنده گیتار الکتریک، مجتبی اسدپور نوازنده کیبورد، رامین زواری نوازنده درامز، ارکستر حاجیلی را در این شب تشکیل می دادند.

جشنواره موسیقی فجر در بخش جنبی ز 20 تا 30 دی ماه ر سالن همایش های ایرانیان برگزار می‌شود.

منبع: موسیقی ما
لینک کوتاه مطلب
12 ژانویه 2018 2,799 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ