احسان حق‌شناس: این‌که برای فرزندت بخوانی، بهترین حس دنیاست

احسان حق‌شناس: این‌که برای فرزندت بخوانی، بهترین حس دنیاست

احسان حق‌شناس: این‌که برای فرزندت بخوانی، بهترین حس دنیاست


احسان حق شناس کنسرت تابستانه خود را با قطعه «دریا» آغاز کرد و در حالی که دکور و صحنه آرایی این برنامه به شکلی ویژه و جالب با شاخه های نوری رنگارنگ جلب توجه می کرد، در همان ابتدای برنامه ضمن خوشامدگویی به حاضرین در سالن، دو پیشکسوت قدیمی باشگاه پرسپولیس را معرفی کرد و از مردم خواست به احترام حضور این دو پرسپولیسی قدیمی دست بزنند.

افشین پیروانی و محمدرضا زادمهر دو تن از چهره های ورزشی حاضر در سالن بودند که احسان حق شناس پس از معرفی آنها از مردم خواست «به عشق همه پرسپولیسی ها» دست بزنند. این خواننده که در این کنسرت و در قطعات جنوبی، از نوازنده جوان و با استعداد نی انبان در غیاب «محسن شریفیان» استفاده می کرد، در ادامه برنامه اش قطعاتی چون تغییر کردی، وابسته، عاشق چشماتم، یه آدم دیگه و... را اجرا کرد و در ادامه تشکری ویژه را از «پیام شمس» به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده برخی آثارش داشت که در همه این سالها همکاری های زیادی را با یکدیگر داشته اند.

امیر یگانه و امیرمحمد متقیان از دیگر چهره های حاضر در سالن بودند که احسان حق شناس ضمن معرفی آنها به حاضرین، از دوستداران هنر خواست برای آنها دست بزنند. صدای خواننده در این کنسرت بارها و بارها قطع شد و از همان ابتدای برنامه احسان حق شناس چند باری از صدابردار و مسئولین سالن خواست که این مشکل رسیدگی کنند و در این بین در اواسط برنامه و هنگامی که این خواننده در حال اجرا بود به یک باره صدای او کاملا قطع شد و در حین اجرا، مسئولین فنی پس از بررسی میکروفن خواننده متوجه شدند که باطری میکروفن تمام شده و پس از تعویض باطری حق شناس شروع به اجرا مجدد برنامه کرد.

این خواننده پس از اتمام این قطعه رو به حاضرین گفت: «متاسفانه امروز مشکلات عجیب فنی در حین اجرا تجربه کردم که از همه شما از این بابت عذرخواهی می کنم.»

این خواننده که اجرای قطعات عمدتا شاد و ریتمیک را از میانه برنامه تا انتهای آن را در کنداکتور برنامه اش قرار داده بود، در یکی از قطعاتش از مردم خواست که با ریتم خاص دست زدن، او و گروهش را در اجرای آن اثر همراهی کنند. «شک نکن» دیگر قطعه احسان حق شناس بود که این خواننده در توضیح این اثر گفت: «حدودا یک سال از تولد پسرم گذشته و این حس بهترین حس دنیاست که برای فرزندت بخوانی. این قطعه را زمانی که منتشر شد، به پسرم تقدیم کردم و امروز در حضور خودش، آنرا می خوانم و خوشحالم که این احساس خوب را با شما به اشتراک می گذارم.»

حق شناس در ابتدای این اثر چند باری به اشتباه ترانه این اثر را اجرا کرد و سپس با خنده از ارکسترش خواست که اجرای اثر را متوقف کنند و رو به حاضرین گفت :«من کمی احساساتی شدم ببخشید. به هر حال فرزند اولم است و همین باعث شد کمی عقب بمانم. »

اجرای مجدد قطعه «دریا» به درخواست حاضرین در سالن آخرین بخش این کنسرت را تشکیل می داد. امیرمیلاد نیکزاد و حسین سلیمانی دیگر چهره های حاضر در کنسرت این خواننده در تهران بودند.

شهاب حسینی رهبری ارکستر احسان حق‌شناس در این کنسرت را بر عهده داشت و احسان شفیعی نیز سرپرست گروه این خواننده در این کنسرت تابستانه بود.

سیاوش خلبانی مدیر اجرایی این کنسرت را بر عهده داشت و این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری «کامیاب بهاران» به مدیریت و تهیه کنندگی «علی حق شناس» برگزار شد.
لینک کوتاه مطلب
13 آگوست 2016 1,810 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ