آلبوم موسیقی «هنوزم سرپام» رونمایی می‌شود

آلبوم موسیقی «هنوزم سرپام» رونمایی می‌شود

آلبوم موسیقی «هنوزم سرپام» رونمایی می‌شودآلبوم موسیقی «هنوزم سرپام» به آهنگ‌سازی و خوانندگی رضا صنعتگر از تولیدات جدید مركز موسیقی حوزه هنری، ساعت 18 شنبه ششم شهریور‌ماه با حضور تعدادی از شاعران و مدیران فرهنگی در تماشاخانه مهر رونمایی می‌شود.

این آلبوم موسیقی شامل 11 قطعه موسیقی با شعرهایی از مجید ذاكری، اهورا ایمان، مریم فتاحی و شبنم عراقی نژاد است كه از بین این قطعات، 3 قطعه دارای موسیقی محلی است.

گفتنی است قطعه «میشه ضامنم بشی» معروف ترین قطعه اجرا شده رضا صنعتگر كه بارها از رسانه‌های صدا و سیما پخش شده است نیز در این آلبوم وجود دارد و او قرار است این قطعه را به مناسبت میلاد امام رضا (ع) در سیزدهمین برنامه اتفاق ترانه به صورت زنده اجرا كند.

آهنگ‌سازی 8 قطعه از آلبوم «هنوزم سرپام» را رضا صنعتگر و باقی قطعات را سید محسن حسینی، محمد آرام‌باش و مرحوم ابراهیم منصفی انجام داده‌اند و همچنین بابك معافی، فرید یزدان‌فر، عمران طاهری و رضا صنعتگر تنظیم این كار را برعهده داشته اند. بهنام و بابك شهركی، راشا تقی‌پور و احسان جوادی نیز میكس و مستر آلبوم «هنوزم سرپام» را انجام داده اند.

سیزدهمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» به همت مركز موسیقی و مركز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری روز شنبه ششم شهریورماه ساعت 18 در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.
لینک کوتاه مطلب
23 آگوست 2016 2,428 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ