آلبوم «عطار» با صدای «وحید تاج» منتشر شد

آلبوم «عطار» با صدای «وحید تاج» منتشر شد

آلبوم «عطار» با صدای «وحید تاج» منتشر شد


 

 

آلبوم موسیقی «عطار»، تازه‌ترین اثر به آهنگسازی «آرش کامور» و با صدای «وحید تاج» در بازار موسیقی کشور منتشر شد.


موسیقی این آلبوم از هفت وادی عطار بهره گرفته و اشعار نیز به فراخور مقام‌طلب تا فنا از دیوان غزلیات انتخاب‌شده‌اند. به گفته آرش کامور، موسیقی ساخته‌شده در این اثر گاه به بیان ارکسترال می‌رسد و گاه بداهه‌هایی با تکیه‌بر موسیقی ایران. قطعات این آلبوم نیز از آواز اصفهان شروع و به دستگاه نوا ختم می‌شود.


در این اثر پیانوی شایان شکرآبی و سازهای زهی که میثم مروستی، آتنا اشتیاقی و علیرضا دریایی نواخته‌اند را در کنار باغلامای نوید مثمر، تار آذری حسین عطاپور، دودوک حسین قاسم‌زاده و عود مریم خدابخش می‌شنویم. نوازندگان کوبه‌ای نیز حسین رضایی نیا، درشن آنند، حامد حبیب‌پور، شایان ریاحی و سهیل اله‌دادیان بوده‌اند. ناگفته نماند مراسم رونمایی این آلبوم با حضور هنرمندان آن و اجرای قطعاتی از این اثر در روز دوشنبه بیست و هشتم فروردین‌ماه در سالن رودکی شهر تهران برگزار خواهد شد.


شهر نیشابور چهره‌های برجسته فرهنگی و هنری بسیاری دارد و می‌توان عطار را از بزرگ‌ترین این مفاخر دانست. آلبوم «عطار» ماحصل دستاوردهای هنری آرش کامور است که ادای دینی به زادگاهش است و این هنرمند تمام تلاش خود را برای اشاعه اندیشه جهانی عطار داشته است.


گفتنی است این آلبوم به همت نشر و پخش جوان منتشر شده است.

لینک کوتاه مطلب
16 آوریل 2017 1,954 0
نظرات
دانلود آهنگ جدید | پرشین سانگ